Trabzonspor İçin Varsa Yoksa Morteza !

Başkan Ağaoğlu’nun “Görüşmeler sürüyor” sözleri sonrası iyice gaza basan Trabzonspor, oyuncunun menajerini bir kez daha davet etti. Bordo-mavili yönetim 750 bin euro'luk önerisinde artışa gitmek istemediği Morteza'dan çarşambaya kadar haber bekliyor.

Trabzonspor İçin Varsa Yoksa Morteza !
Trabzonspor, bir süredir peşinde olduğu İranlı stoper Morteza Pouraliganji'den vazgeçmiyor. Başkan Ahmet Ağaoğlu'nun, "Transfer konusunda görüşmelerimiz sürüyor" sözleri sonrası bordo-mavililerin, 26 yaşındaki futbolcu için temasları hızlandırdığı bildirildi. Scout ekibinin çok beğendiği ve teknik ekibinde ısrarla alınmasını istediği oyuncuyla finansal konularda henüz anlaşma sağlanamamasına rağmen Trabzonspor, oyuncunun kendisini ve menajerini bir kez daha Trabzon'a davet etti.

VATANDAŞ FAKTÖRÜ

Düşünmek için çarşambaya kadar süre isteyen Morteza'nın kararını bekleyen yönetim, oyuncuya yaptığı yıllık 750 bin euro'luk ücret önerisinde ise bir değişikliğe gitmeyi planlamıyor. İranlı stoper ile yapılan görüşmelerde yeni transferler Amiri ve Hosseini'nin rol oynadığı da gelen haberler arasında. Ağaoğlu'nun transfer için çarşambaya kadar süre vermesinin nedeninin de Morteza ile yapılan görüşmeler olduğu iddia edildi.

ARTILAR
Kolay sakatlanmıyor
İkili mücadelede güçlü
Top çalmada iyi

EKSİLER
Geriden oyun kuramıyor
Kafa vuruşları zayıf
Yavaş
Kaynak:Fotomaç
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER