Trabzonspor Real Madrid ile anlaştı

Trabzonspor Real Madrid ile altyapı için iş birliği yapma konusunda anlaşmaya vardı...

Trabzonspor Real Madrid ile anlaştı
Mevcut kadroyu güçlü tutarken aynı zamanda geleceğin yıldızlarını da yetiştirmek isteyen Trabzonspor'da Muharrem Usta yönetimi, Real Madrid ile bir altyapı anlaşması imzaladı. Bu anlaşma kapsamında Real Madrid'in altyapı programı Trabzon'a getirilecek.

ÜRETMEMİZ GEREK
Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta önceki gün Avrupa'nın dev bir kulübun ile iş birliğine gideceklerinin müjdesini vererek, "Onların gençlerle çalışmalarının hangi standartlarda olduğunu görüşüp,yeni yapılanmaya gidiyoruz. Trabzonspor'un yeni stadının yanındaki bütün antrenman sahalarını A Takıma değil altyapılara verebiliriz. Bizim hem üretmemiz hem de ürettiklerimizi satmamız lazım" ifadelerini kullanmıştı.

İSTANBUL'DA GÖRÜŞTÜLER
İlkhaber Gazetesi, Bordo-Mavili kulübün alt yapı çalışmaları konusunda anlaşma masasına oturduğu Avrupa devini buldu. Edindiğimiz bilgilere göre altyapının daha işlevsel hale gelmesi ve daha kaliteli oyuncu grubunun oluşturulması için anlaşma sağlanan kulüp Real Madrid. Bordo- Mavili kulübün Başkanı Muharrem Usta'nın dün (21 Mart Salı) İstanbul'da Real Madrid altyapısının kurmayları ile bir araya geldiği ve bu konuyu masaya yatırdığı öğrenildi.

PROGRAM VE KOORDİNATÖR GETİRİLECEK
Yapılan görüşmede Trabzonspor Altyapı koordinatörü Murat Dizdar'ın da hazır bulunduğu bilgisine ulaşıldı. Yapılan görüşşme sonrasında Real Madrid'in altyapı programının Trabzonspor'a getirilmesi ve bu kulübün altyapısından bir koordinatörün Bordo-Mavili kulübün alt yapısında yetkili olarak görev alması konusunda mutabakat sağlandığı bilgisine ulaşıldı. İlerleyen günlerde bu anlaşmanın duyurulması planlanıyor.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER