Trabzonspor'un Milli Yıldızı İspanya Yolcusu !

Celta Vigo ile her konuda anlaşma sağlayan Okay Yokuşlu sağlık kontrolünden geçti. Ayrıca Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu da Okay Yokuşlu transferi konusunda İspanya'nın Celta Vigo Kulübü yetkililerinin dün kendilerini arayarak bordo-mavili kulübün hesap numarasını istediğini söyledi.

Trabzonspor'un Milli Yıldızı İspanya Yolcusu !
Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Hayrettin HacısalihoğluOkay Yokuşlu'nun transferi konusunda İspanya'nın Celta Vigo Kulübü yetkililerinin dün kendilerini arayarak Bordo-Mavili kulübün hesap numarasını istediğini söyledi.

Hacısalihoğlu, yaptığı açıklamada, sözleşmeye göre 6 milyon avro ödeyen kulübün Okay Yokuşlu'yu alabileceğini belirterek, "Celta Vigo Kulübü yetkilileri dün banka hesap numaramızı istedi. Okay'ı almaya niyetleri var. Bizim bu konuda herhangi bir tasarrufumuz yok." dedi.

Okay Yokuşlu için 3 milyon avro peşin, diğer 3 milyon avroluk kısmın da 1 yıl içinde ödenmesi gerektiğini kaydeden Hacısalihoğlu, transferin henüz sonuçlanmadığını belirtti.

Hacısalihoğlu, transfer çalışmalarının sürdüğünü, Fransa'nın Caen takımında forma giyen 30 yaşındaki stoper Damien Da Silva'nın transferinin bittiği şeklindeki haberlerin doğru olmadığını sözlerine ekledi.


.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER