banner197

Trabzonspor'un net borcu açıklandı

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Trabzonspor başkanı Muharrem Usta, 72. Olağan Mali Genel Kurulu'nda önemli açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor'un net borcu açıklandı

Trabzonspor'un 72. Olağan Mali Genel Kurulu, Karadeniz Teknik Üniversitesi Prof. Dr. Osman Turan Kongre ve Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi.

Trabzonspor Genel Müdürü Sinan Zengin, idari ve mali raporlar hakkında katılımcıları bilgilendirdi.

Denetleme Kurulu Üyesi İsmet Keskin, Trabzonspor ve bağlı şirketlerin mali ve idari denetime tabi tutulduğunu hatırlatarak, kulübün net borcunun 776 milyon 85 bin 782 lira olduğunu açıkladı.

- Uzun yılların sunmuş olduğu güven sorunu var! -

Mali Genel Kurul'da açıklamalarda bulunan başkan Muharrem Usta, "Trabzonsporumuz bu kadro, bu yapıyla içinde bulunduğumuz durumla hepimize mutluluk yaşatsın. Tabii ki kolay değil. Uzun yılların sunmuş olduğu güven sorunu var. Bunu da aşıyoruz. Yarın Kardemir Karabükspor maçı inşallah iyi sonuçla neticelenirse, ikinci devreye çok daha iyi hazırlıklarla girebiliriz. Trabzonspor hepimizin. Birçok yönetim gelip geçti. Biz de bunlardan biriyiz. Herkes emin olsun ki omzumuzdaki yükün ağırlığını hissederek, kulübümüzü en iyi yere getirmek için içimizdeki en sağduyulu, çalışkan, Trabzonspor için her şeyini vermeyi göze almış her bir arkadaş kadar sorumluluk içinde hareket ediyoruz. Bu bir dünya kulübü. Kulübümüzü bu duruma getiren, Trabzonspor markasını dünyada gerçekten dev bir marka yapan, bu markanın bugüne gelmesine katkı sağlayan herkese şükranlarımızı sunuyorum." ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER