Trazonspor'da 8 ayrılık birden!

Teknik direktör Abdullah Avcı yönetiminde yeniden çıkış yakalayan Spor Toto Süper Lig ekibi Trabzonspor'da devre arası öncesi iç transfer rotası belirlendi. Ön raporunu Bordo Mavili yönetime sunan Avcı, 8 ismi gözden çıkardı. .

Trazonspor'da 8 ayrılık birden!

Süper Lig ekiplerinden Trabzonspor'da 5 Ocak 2021'de başlayacak olan ara transfer öncesi teknik direktör Abdullah Avcı, gidecekler ve kalacaklardan oluşan ön raporunu Bordo Mavili yönetime sundu.

.Karadeniz ekibinin yönetimi, ikinci yarı için koyduğu üst sıralar hedefine ulaşabilmek adına transfer konusunda deneyimli çalıştırıcı Avcı'yı tek yetkili kılmıştı.

Çalışmalara başlayan tecrübeli teknik adam, takımda kalmasını istediği isimleri belirlerken, 8 oyuncuyla ise yolların ayrılması yönünde talepte bulunduğu iddia edildi.

Abdullah Avcı'nın bunların bir kısmı için 'satılabilir' notu düşerken, umut vaat eden gençlerin ise oynayabilecekleri bir takıma kiralanmasını önerdiği ifade edildi.

Transfer edilecek oyuncuların ise henüz kesinlik kazanmadığı belirtiliyor.

CAMPI, HOSSEINI VE PLAZA LİSTEDE!

Abdullah Avcı'nın gözden çıkardığı isimler arasında Stiven Plaza, Gaston Campi ve Majid Hosseini'nin olduğu çıkan iddialar arasında yer alırken, yerli oyunculardan Ahmet Canbaz ve Salih Kavrazlı'nın ise kiralık gönderileceği konuşuluyor.

Kesin listenin ilk yarı bitince belli olacağı ifade edildi.

.

Kaynak: Fotomaç

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER