banner197

UYANMAK İSTEMEDİĞİM 1 RÜYADAYIM

Trabzonspor’un parlayan yıldızı Abdulkadir Parmak, "Böyle bir hayale sahip olmuşken asla bırakmayacağım. Bu takımın vazgeçilmez bir parçası olmak istiyorum" dedi.

UYANMAK İSTEMEDİĞİM 1 RÜYADAYIM

Trabzonspor'da sezonun ikinci yarısında Onazi ve Sosa'nın sakatlanmasının ardından forma giymeye başlayan ve oynadığı 18 maçta altı gol, bir asistlik performans sergileyen Abdulkadir Parmak, daha iyi olmak için her gün çalıştığını söyledi. 24 yaşındaki futbolcu, takım için her zaman savaşmaya hazır olduğunu belirterek, "Bireysel performansımın artması benim için tabii ki çok önemli ancak esas önemli olan takımımın iyi işler yapması" diye konuştu

BURADA YAŞADIĞIM DUYGUNUN TARİFİ ÇOK ZOR

Parmak, Trabzonspor'da oynamanın altyapıdan yetişen her oyuncunun hayali olduğunu belirterek, "Sokak arasında, amatörde oynayan her çocuğun tek bir hayali vardır; o da bir gün Trabzonspor formasını terletmektir. Takımda her maç daha fazla süre almam adeta uyanmak istemediğim bir rüya gibi. Bunun tarifi çok zor. Bunun hayali ile büyümüşsün ve şu an o avuçlarının içerisinde. Böyle bir hayale sahip olmuşken asla bırakmayacağım. Bu takımın vazgeçilmez bir parçası olmak için her zaman çok daha fazla çalışacağım" ifadesini kullandı.

Hürriyet

Güncelleme Tarihi: 04 Nisan 2019, 13:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER