"Yeni rekoru kıracağımızı düşünüyorum"

Hafta sonu Çaykur Rize deplasmanında önemli bir randevusu olan Trabzonspor, bir yandan da bir sonraki hafta Arena’da ağırlayacağı Beşiktaş maçı için çalışma yürütüyor.

"Yeni rekoru kıracağımızı düşünüyorum"

Hafta sonu Çaykur Rize deplasmanında önemli bir randevusu olan Trabzonspor, bir yandan da bir sonraki hafta Arena’da ağırlayacağı Beşiktaş maçı için çalışma yürütüyor.

Bordo-Mavili taraftarlar daha şimdiden 10 bin bilet satın almış durumda. Bu ilgi, yönetim kanadını da memnun etti. Konuyla ilgili konuşan Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, taraftarın güvenini boşa çıkarmayacaklarını söyledi.


Usta, “Taraftarımız, Rize maçı oynanmadan 2 hafta sonraki maçın biletlerine ilgi gösteriyor. Bunu sadece alınan sonuçlar değil, takıma olan inanç sağladı. Önemli olan Trabzonspor’un ortak hedeflerini paylaşabilmekti. Yavaş yavaş buna ulaşmaya başladık. Taraftarımızın güvenine ve beklediğine yakışır bir takım oldukça bu ilginin süreceğine eminim. Biz geldiğimizden bu yana olmaz denilen işlere imza atıyoruz. Kombine satışı olsun taraftar sayısı olsun. Beşiktaş maçıyla birlikte yeni taraftar rekorunu da kıracağımıza inanıyorum” diye konuştu.

Fanatik

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER