YENİDEN GÖRÜŞMELERE BAŞLANDI

Trabzonspor vazgeçme noktasına geldiği Fabian Castillo ile yeniden görüşmelere başladı. Kolombiyalı forvetin bonservis ücretinde istenilen noktaya çok yaklaşıldı. Transfer için geri sayıma geçildi.

YENİDEN GÖRÜŞMELERE BAŞLANDI

Trabzonspor yönetiminin transfer sezonunun başlamasıyla birlikte gündemine aldığı ancak bir dönem vazgeçme noktasına geldiği Kolombiyalı forvet oyuncusu Fabian Castillo ile görüşmeler yeniden başladı. 24 yaşındaki oyuncuyla yapılan görüşmelerin çok olumlu gittiği kulübüyle yapılan bonservis pazarlıklarında da rakamların beklenilen düzeye indirilmeye yakın olduğu ifade edildi. Trabzonspor scout ekibi tarafından tespit edilen Castillo için teknik direktör Ersun Yanal da alınması yönünde olumlu raporlar verdi. Trabzonspor'un Castillo transferinde yaşanan gelişmelerin olumlu şekilde devam etmesi durumunda transferi birkaç gün içerisinde açıklanabileceği iddia edildi.

CASTILLO: TEKNİK, GÜÇLÜ VE ÇABUK

HEM kanat hem de forvet pozisyonlarında oynayabilen Fabian Castillo, top tekniği kadar çabukluğu ile de dikkat çeken bir futbolcu. 24 yaşında ve 1.71 boyunda olan Kolombiyalı yıldız 2011 yılından bu yana ABD'de Dallas takımında forma giyiyor. Dallas'ta 153 maçta 33 kez fileleri havalandıran Castillo, teknik patron Ersun Yanal'ın takımında en çok görmeyi arzu ettiği oyunculardan biri oldu.


(TAKVİM)

Güncelleme Tarihi: 13 Temmuz 2016, 09:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER