Yusuf Yazıcı'nın babası anlattı: "Fenerbahçe'ye golünü at, sonra istersen... "

Yusuf Yazıcı'nın babası İsmail Yazıcı, Fenerbahçe karşılaşması sonrasında 61 Saat'e konuştu. Genç futbolcu, Fenerbahçe karşılaşması sonrasında yayıncı kuruluşa, "Gerçekten çok üzgünüm. Bununla beraber, Fenerbahçe'ye gol atmamı isteyen babamın hayalini gerçekleştirdiğim için mutluyum, tek sevindiğim nokta bu. Bu golü babama armağan ediyorum" ifadelerini kullanmıştı.

Yusuf Yazıcı'nın babası anlattı: "Fenerbahçe'ye golünü at, sonra istersen... "

İSTERSEN JUBİLE YAP FUTBOLU BIRAK DEDİM

Yusuf'un Fenerbahçe'ye gol atmasının hayali olduğunu söyleyen Baba İsmail Yazıcı ise, maç öncesinde oğlu ile yaşadığı diyaloğu aktardı.

Trabzonspor'un Fenerbahçe'yi en son yendiğinde Yusuf'un 6 aylık olduğunu dile getiren baba Yazıcı, "Bende maç öncesi Yusuf'a inşallah galibiyet golünü atarsın yeter ki gol at kazan bu maçtan sonra istersen jübile yap futbolu bırak şeklinde motive etmeye çalışmıştım." dedi.

"ÇOK DUYGULU VE ONURLU BİR ANDI"

Kendisinin gurur dolu bir an yaşadığını son dakikalarda yenilen golle çok üzüldüğünü dile getiren yazıcı, "Ben de, Yusuf da çok üzüldü. Maç sonunda bir kez daha konuştuk; "Baba sözünü yerine getirdim ama golü önleyemedik ne yapayım" dedi. Çok duygulu onurlu anlardı. Yapılacak bir şeyin olmadığını ifade ederek oğlumu tebrik ettim" dedi.
Güncelleme Tarihi: 29 Nisan 2019, 16:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER