Yeni sezon çalışmalarına Avusturya’da devam eden Trabzonspor, yarın oynayacağı son hazırlık karşılaşması olan Empoli maçı öncesi hazırlıklarını sürdürdü. Bordo mavil takım,  teknik adam Abdullah Avcı önderliğinde gerçekleştirilen sabah antrenmanında iki grup halinde çalışma yapıldı.

EREN ELMALI ANTRENMANDA YER ALDI

Dün Torino ile oynanan hazırlık mücadelesinde aşil tendonuna aldığı darbeden ötürü oyundan alınan Eren Elmalı’nın yapılan ilk kontrollerde ciddi bir problem olmadığı belirlendi. Durumu iyi olan mlli futbolcu bugün sabah idmanında yer aldı. Kas ağrıları sebebi ile tedbir amaçlı Torino karşılaşmasında yer almayan Abdülkadir Ömür de sabah antrenmanına katıldı.

HÜSEYİN TÜKRMEN'DEN KÖTÜ HABER

Tedavisi devam eden Serkan Asan ile sağ uyluk adalesinde darbeye bağlı kas yaralanması yaşadığı için Torino karşılaşmasında forma giyemeyen Hüseyin Türkmen bugünkü antrenmana katılmadı. Türkmen’in en az 2 hafta sahalardan uzak kalması beklendiği  ve 30 Temmuz tarihinde Demir Grup Sivasspor ile oynanacak Süper Kupa final müsabakasını kaçırması beklenidiği ifade edildi. (DHA)