Karadeniz ekibinde geçtiğimiz gün bir araya gelen transfer komitesi üyeleri, Başkan Ahmet Ağağlu, Asbaşkan Ertuğrul Doğan ve teknik adam Abdullah Avcı, tekrardan toplantı gerçekleştirdi.

Antalyaspor sınavında sakatlıklardan ötürü net bir şekilde göze çarpan eksikler üzerine konuşulan değerlendirmelerde daha önce de üzerinde anlaşılan bir sol bek ve sağ kanat transferinin kısa zamanda netlik kazanılması için atılan adımlar konuşldu. Son durumlar ayrıntılarıyla görüşüldü.

Transfer komitesi, kısa zaman içinde kadroya takviyeleri yapabilmek için de girişimlerin daha da hızlandırması yönünde karar aldı. Bu arada transfer de ilk hedef Olympiakos forması şiyen Masouras.

Teknik adam Abdullah Avcı'nın listesinin ilk sırasında bulunan Yunan yıldız için şartlar  ciddi şekilde zorlanıyor.

Olympiakos'un ilk görüşmelerde 10 milyon Euro'dan açtığı trnaseri 7 milyon euro'ya kadar indirdiği belirtilirken, Trabzonspor'un ise taksitler şekiinde 5 milyon euro'nun üzerine çıktığı kaydedildi.

27 yaşındaki Masouras'ın menajeriyle devamlı olarak iletişim halinde olunduğu öğrenildi. Futbolcunun kulübü ile 2024 senesine kadar kontratı bulunuyor.

KAYNAK: FOTOMAÇ