Nenad Bjelica'nın takıma gelemsiyle Hırvatistan pazarına yönelen Trabzonspor, gelecek sezon iddialı bir kadro kurabilmek adına temaslarını sürdürüyor. Bordo mavililer yapacağı takviyelerin ilk sırasına ise santrfor mevkisini yazdı. Maxi Gomez'in ayrılmasının ardından forvete Bruno Petekovic için hamle gerçekleştirilecek. Ancak iki pürüz transferin önünü tıkıyor.


İlk sorun bonservis!

GNK Dinamo ile gösterdiği başarılı perfromansla öne çıkan Bruno Petkovic için sözleşmesinin son senesine girmesine rağmen başkent ekibi 5 milyon eurodan pazarlık kapısını açtı. Bu konuda ilk etapta şaşkınlık yaşayan Fırtına'nın kurmayları, 1.5 milyon euro üzerinden teklifini iletecek. Eğer sonuç alınamazsa Gomez'den gelecek paraya göre artırıma gidilebilir.


 

Bilindik problem: Eş

Trabzonspor'un daha önce birçok oyuncuda başına gelen eş vetosu yine gündemde. Günebakış'tan Ezgi Alp'in haberine göre Bruno Petkovic'in eşi Iva Saric, Trabzon'da yaşama düşücnesine soğuk bakıyor. Her ne kadar Nenad Bjelica güvencesi olsa da güzel mankenin iknası konusunda zorlu bir süreç yönetimi bekliyor.