Ocak ayı transfer döneminde sessiz kalan ve sadece gönderdiği oyuncularla bir aylık süreyi geçiren Trabzonspor'da son günler hareketli olabilir. Bordo mavililerin bir süredir peşinde koştuğu yıldız isim takımdan ayrılabilir.

Sezon başından bu yana devam eden kötü gidişatını bir türlü durduramayan Trabzonspor'da ocak ayı transfer dönemi büyük bir kurtarıcı olarak bekleniyordu ancak sessiz bir döneme girildi. Sadece Kouassi ve Yusuf'u gönderen bordo mavililerde özellikle Edin Visca'nın uzun süreli sakatlığı nedeniyle bu bölgeye yapacağı takviyenin kim olacağı merak konusuydu. Daha önce gündeme gelen Masouras'a bir türlü kavuşamayan Fırtına için umut ışığı yandı.

Trabzonspor'da son dakika haberi.. İşte seçime girecek isim! Trabzonspor'da son dakika haberi.. İşte seçime girecek isim!

1'i geldi diğeri yolda

Yunan liginde lider AEK'nın 5 puan gerisinde bulunan ve rakipleri PAOK ile Panathinaikos'un da geçtiği Olympiakos, Süper Lig'den Zimer Bytyqi'yi kadrosuna katmak üzere. İmza aşamasına gelen yıldız futbolcunun yanı sıra Sergi Cantos da başkent ekibine dahil oldu. İki kanat oyuncusunu listesine ekleyen Atina temsilcisinin bugüne kadar sürekli işe yokuşu sürdüğü sürecin ardından Trabzonspor'a kolaylık sağlaması bekleniyor. Maddi zorluk içerisinde bulunan bordo mavililerin son günlere girilen tescil döneminde satın alma opsiyonuyla kiralama teklifi yapabileceği konuşuluyor.