Sezon başında yaptığı 14 transferle dikkat çeken Trabzonspor'da Eren Elmalı sol beke monte edilmiş ancak yedeği konusunda eksiklik yaşanmıştı. Dorukhan'ın sakatlanması ile sol bek oynayan Larsen de bu böge dışında forma giyemediği için zaman zaman Denswil'e şans verilmişti.


Kasım ayını işaret etmişti

Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Antalya kampı hakkında kasım ayını işaret ederek; 'Genç oyuncularımız bize katılacak. Onları daha fazla oyuna katacağız ve zaman geçirmelerini sağlayacağız' ifadelerini kullanmıştı. Deneyimli çalıştırıcı genç sol beke hem Hull City hem de Crystal Palace maçlarında şans vermiş ve iyi bir dönüş almıştı.


arif boşluk


 

Arif Boşluk kimdir?

Bu yıl a takıma yükselerek Eren Elmalı'nın yedeği olarak görev yapması beklenen Arif Boşluk 6 Haziran 2003 tarihinde Trabzon'da doğdu. Futbola Karadeniz temsilcisinin altyapısında başladı. U19 takımı ile hem kendi yaş kategorisinde oynadı hem de rezerv takımda forma giydi. UEFA 19 Yaş Altı organizasyonunda da süre buldu. Toplamda çıktığı 76 maçta 5 gol atıp 10 asist yaptı. U19 Milli Takımı formasını da 1 defa terletti. Zaman zaman stoper de oynayabiliyor.