Gelecek sezon iddialı bir kadro oluşturarak şampiyonluğa oynamak isteyen Trabzonspor'da birçok isimle temas sürerken gidecek isimler konusunda aynı hızda gelişme yaşanmıyor.

Nenad Bjelica ile transfer döneminde alacağı futbolcularla beraber şampiyonluk mücadelesi vermek isteyen Trabzonspor, ilk olarak Kourbelis'i kadrosuna kattı. Yunan futbolcuyla 2+1 yıllık sözleşme imzalayan bordo mavililerin listesinde Petkovic ve Orsic de bulunuyor. Farklı isimlerle de temasını sürdüren Fırtına, göndermeyi planladığı oyuncular konusunda aynı gelişmeyi kat edemedi.


Durumları belli değil

Tonio Teklic Trabzonspor'a geliş sürecini anlattı! Tonio Teklic Trabzonspor'a geliş sürecini anlattı!

Geride kalan sezonu Al Taawoun'da geçiren Flavio ile Sharjah'ta oynayan Djaniny'nin konulan satın alma opsiyonlarının kullanılıp kullanılmayacağı merak konusu. Şu ana kadar iki kulüp de henüz kararını açıklamadı. Özellikle Suudi Arabistan takımlarının para saçmaya başladığı dönemde birçok yıldızı kadrosuna katmaya başlaması Brezilyalı oyuncunun takımda kalmasını zorlaştırıyor. Birleşik Arap Emirlikleri temsilcisi ise Afrikalı forvet konusunda insiyatif kullanmadı. Bu nedenle 30 Haziran'daki ilk idmana katılmaları söz konusu.

Teklif yok

Takımdan gönderilmesi beklenen Enis Bardhi, Marc Bartra, Maxi Gomez ve Trezeguet için henüz resmi bir teklif gelmedi. Menajerler aracılığı ile gerçekleşen temaslar eğer kağıda dökülürse değerlendirilmeye alınacak. Mısırlı yıldız için Suudi Arabistan ekiplerinin devrede olduğu iddia ediliyor. Ayrıca eski takımı Al Ahly'nin de istediği yönünde haberler var. Uruguaylı santrfor ve İspanyol stoper için de La Liga'dan talipler bulunsa da henüz kapıyı çalan kimse olmadı.