Ocak ayındaki transfer dönemine hazırlanan Trabzonspor'da birçok isim gündemde yer alıyor. Bordo mavililer ilk olarak göndereceği isimler konusunda imzaları atmak üzere. Bu kapsamda 5 futbolcu ile yollar ayrılmak üzere.

Bu sezon istediği sonuçları elde edemeyen Trabzonspor'da Antalya kampındaki performanslar Abdullah Avcı'yı memnun etmemiş ve deneyimli teknik adam zehir zemberek açıklamalar yapmıştı. Olağan genel kurul sonrasında konuşan Başkan Ahmet Ağaoğlu da 40 milyon euro olan maaş bütçesini 30 milyona indirmek istediklerini belirtmişti. Gözler şu anda gidecek oyunculara çevrildi ve 5 isim gündemde. 

Süper Lig devinden Brynhildsen için son teklif! Süper Lig devinden Brynhildsen için son teklif!


 

Trabzonspor'da gönderilmesi muhtemel futbolcular kim?

Sezon başından bu yana vasata bile erişemeyen Yusuf Erdoğan, takımdan ayrılmak üzere. 2 takımın listesinde bulunan Yusuf, gitmek için istemişti. Ocak ayında farklı bir takımda oynamasına kesin gözle bakılıyor. Sözleşmesini uzattıktan sonra gol dahi atamayan Djaniny için de Arap yarımadasından teklifler bekleniyor. Eğer gelirse onay verilecek. Stefano Denswil ve Enis Bardhi de yine istenen bonservisler verilirse kolaylık sağlanacak. Yabancılar arasında gitme konusundaki en sıcak isim ise Larsen. Bruno Peres'in dönüşü sonrası forma giymesi beklemeyen Danimarkalı bekin ülkesine dönmesi bekleniyor