Trabzonspor’dan Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Hull City’e transfer olan Abdülkadir Ömür’e yönelik tepkiler sona ermiyor. Trabzonspor’un efsanelerinden Hami Mandıralı tarafından Abdülkadir Ömür’e sert sözler söylendi. Trabzonspor’un çok büyük bir marka olduğunu belirten Hami Mandıralı, ‘’Taraftar birkaç maç bağırdı diye bir daha forma giymem diyorsun. Sen kimsin? Nankörlük yapmayın’’ dedi. İşte detaylar…

Trabzonspor’da Abdülkadir Ömür transferinin yankıları devam ediyor. Devre arasında İngiltere Championship takımlarından Hull City’e transfer olan milli futbolcuya tepki yağıyor. Trabzonspor’da ilk olarak kadro dışı bırakılan Abdülkadir Ömür, daha sonra Acun Ilıcalı’nın takımı Hull City’e 2.5 milyon Euro bonservis bedeli ile transfer olmuştu. Bordo mavili ekibin altyapısından yetişen yıldız futbolcunun bonservis rekoru kırması bekleniyordu. Manchester City’in bir dönem transfer listesinde yer alan Abdülkadir Ömür, Trabzonspor’da kalmayı kabul etmişti. Üst üste sakatlıklar yaşayan milli futbolcu eski performansını bir daha yakalayamadı. Trabzonspor’da şampiyonluk yaşadıktan sonra takımdan ayrılmak istediğini yönetime bildiren oyuncu olaylı bir şekilde veda etti. Hull City’e transfer olan Abdülkadir Ömür ile ilgili son olarak Trabzonspor efsanesi Hami Mandıralı konuştu.

abdulkadir-omur-transferinde-acti-agzini-yumdu-gozunu-trabzonspor-beceriksiz-ve-pasif-kalmistir

‘’Abdülkadir Ömür bu gücü nereden alıyor?

Trabzon’daki yerel bir gazeteye açıklamalarda bulunan Hami Mandıralı, ‘’Abdülkadir Ömür bir daha Trabzonspor’un formasını giymeyeceğini Başkan Ertuğrul Doğan’a söylemiş. Bu şekilde bir durum aldım. Trabzonspor formasını giymeyeceğim deme gücünü nereden alıyor? Trabzonspor’un öz çocukları bunu nasıl söyleyebilir? Ben ve arkadaşlarım hiçbir zaman bu şekilde konuşmadık. Bu söz beni çok üzdü. Kimse geldiği yeri unutmamalıdır. Minibüsle gelinen tesislerden şimdi en lüks arabalarla çıkıyorlar. Bu paraları Trabzonspor sayesinde kazandınız. En güzel arabalara bindiniz, evlerde oturdunuz ve kıyafetleri giydiniz. Bunları unutan insanı bizim de unutmamız gerekiyor’’ diye konuştu.

4Kk51oSpcECrxyTBByrZZg

Uğurcan Çakır, Fenerbahçe maçında oynayacak mı? Uğurcan ne zaman iyileşecek? Uğurcan Çakır, Fenerbahçe maçında oynayacak mı? Uğurcan ne zaman iyileşecek?

Abdülkadir Ömür’e ‘’Sen Kimsin?’’ dedi

Trabzonspor efsanesi Hami Mandıralı, ‘’Trabzonspor formasını giymek için ameliyat oldum, 11 kez narkoz yedim. Bu forma için bedel ödedim. Trabzonspor bana hem yaşama sevinci hem de bir kimlik verdi. Ben bordo mavili formamıza aşık oldum. Trabzonsporlu kimliğimle yaşıyorum ve toplumda saygı görüyorum. Anlı şanlı formaya hizmet ettiğim için oldu bu. Her zaman asolan Trabzonspor’dur. Bunu özellikle genç oyuncuların unutmaması gerekiyor. Hiçbir oyuncu vazgeçilmez değildir. Ben 300’e yakın gol atmama rağmen çok küfür ve hareket duydum. Buna rağmen asla taraftarımıza ve camiamıza sırt çevirmedim, savaşmaya ve mücadele etmeye devam ettim. Abdülkadir’e birkaç maç bağırıldığı diye bir daha formayı giymem demiş. Sen kimsin oğlum? Geldiğin yeri unutmamalısın. Nankörlük yapmamalısın. Trabzonspor’un çok büyük ve önemli bir marka olduğunu unutmayın’’ ifadelerini kullandı.