Slovenya'nın Kranj kentinde yeni sezona hazırlanan Trabzonspor'da transfer çalışmaları hız kazandı. Gelecek oyuncular kadar gidecek isimler üzerinde de yoğun temaslar sürüyor. İki futbolcunun daha bileti kesildi.

Yeni sezonda şampiyonluk hedefleyen Trabzonspor, transfer çalışmalarını sürdürüyor. Yeni takviyeleri takıma kazandırmak adına dört koldan çalışan yönetim, Nenad Bjelica'nın raporu doğrultusunda gönderilmesi istenen isimler için de organizasyon yürütüyor. İki isim hakkında daha kulüpten gitmesi yönünde talep geldi.

trabzonspor-dorukhan-tokozun-sozlesmesini-feshetti

Trabzonspor'da Visca ile yollar ayrılıyor: Rota İstanbul Trabzonspor'da Visca ile yollar ayrılıyor: Rota İstanbul

Dorukhan gönderildi

Trabzonspor'un yeni sezon çalışmaları kapsamında Slovenya'daki kampa fazla kiloları ile geldiği görülen Dorukhan Toköz'e Nenad Bjelica tarafından ek antrenman uygulanmak istedi. Ancak yıldız oyuncu zaten ağır olduğunu söylediği programların üzerine bir de ekstra idman yapma talebini geri çevirdi ve ayrılmak istediğini dile getirdi. Yönetim vazgeçirmeye çalışsa da Dorukhan ikna edilemedi ve sözleşmesi feshedilerek gönderildi.

maxi-gomez-trabzonspor-aa-2028290

Forvet silbaştan

Yeni sezonda forvet hattını silbaştan yenileyecek Trabzonspor'da sadece Umut Bozok kalacak. Mevcut isimlerden Djaniny ve Koita'ya kulüp bulması yönünde talimat verildi ve teklif gelmesi halinde kolaylık sağlanacağı dile getirildi. Eğer takım bulamazlarsa fesih konusu gündeme gelecek.

nenad-bjelica-1

Bjelica biletlerini kesti

Antrenmanlarda ve maçlardaki performansları ile hayal kırıklığı yaratan Serkan Asan ve Doğucan Haspolat için Nenad Bjelica'dan "gönderilsin" raporu geldi. Uzun sakatlık sürecinin ardından beklenen seviyede dönmeyen sağ bek ile Kasımpaşa'dan transfer edilen orta saha oyuncusu için gelecek teklifler değerlendirilecek. Serkan'a Samsunspor ve Rizespor, Doğucan'a ise Göztepe talip.

enis_bardhi

Bardhi topun ağzında

Geçen sezon takıma katılan isimlerden biri olan Enis Bardhi de beklentilerin altında kalarak hayal kırıklığı yaşatan isimlerden biri olmuştu. Kuzey Makedonyalı futbolcu saman alevi gibi parlayan performansının ardından transfer listesine eklenmişti. Şu an kendisine ilgi bulunsa da resmi teklif boyutuna ulaşamadı. Eğer istenen öneri gelirse Bardhi'de de değerlendirme yapılarak en uygun takibine gönderilecek.