Trabzonspor'da transfer çalışmaları sürüyor. Dünya Kupası arasında oynadığı maçlardan istediği sonuçlarla ayrılamayan bordo mavililerde ocak ayı için kollar sıvandı. Yapılacak takviyelerle birlikte daha da güçlü hale gelinmek isteniyor. Bunun için de ilk olarak gönderilmesi gereken bazı oyuncular söz konusu. Onlardan biri de Doğucan Haspolat. Genç oyuncunun kiralanması gündemde.

Fenerbahçe maçı hazırlıklarına Antalya Belek'teki kampla başlayan ve Kocaeli'de devam eden Trabzonspor'da transfer çalışmaları da dört koldan sürüyor. Karadeniz temsilcisinde ocak ayından itibaren yola devam edilecek kadronun inşası için hummalı bir trafik söz konusu. Abdullah Avcı'nın isteklerini yerine getirmek isteyen yönetim yeniden taşın altına elini koayacak. Diğer yandan da gönderilmesi gereken isimler söz konusu. Doğucan Haspolat da onlar arasında bulunuyor.


Büyük umutlarla geldi

Geçen sezon Kasımpaşa formasıyla Umut Bozok ve Eren Elmalı ile birlikte önemli bir performans ortaya koyan Doğucan Haspolat için Trabzonspor 1.2 milyon euro bonservis ödeneceğini açıklamıştı. Ancak beklentilerin yüksek olduğu gurbetçi futbolcu sahada isteneni veremedi. sezonun geri kalanında sadece 110 dakika sahada kalabildi. Bu durum kendisini gönderilecekler listesine eklettirdi. Ocak ayında kiralanması gündemde.

CANLI İZLE | Trabzonspor Antalyaspor Bein Sports 2 izle linki CANLI İZLE | Trabzonspor Antalyaspor Bein Sports 2 izle linki

Talip çıkabilir

Trabzonspor'da bu gelişmenin yaşanması bazı ekiplerin de devreye girmesi için zemin hazırladı. Süper Lig takımları başta olmak üzere Eredivisie ve Keuken Kampioen Divisie kulüplerinin genç futbolcu için ilgi göstermesi bekleniyor.