Ocak ayındaki transfer dönemine hazırlanan Trabzonspor'da hareketli bir süreç yaşanacak. Bordo mavililerde gidecek oyuncular kadar gidecekler de gündemde. O isimlerden biri Yusuf Erdoğan. Tecrübeli kanat için Süper Lig'den 3 takım devrede.

Trabzonspor'da Abdullah Avcı Kasımpaşa maçının arıdndan yaptığı açıklamalarla herkesi şaşırtmış, performansı kötü oyuncularını eleştirerek gerekirse altyapıdan takviye yapacağını ve kimseyi beklemeyeceğini ifade etmişti. Deneyimli teknik direktörün bu sözlerinin ardından gözler gidecek isimlere çevrilmişti. Onlardan biri de Yusuf Erodğan. 30 yaşındaki kanat için 3 takımın devrede olduğu öğrenildi.Performans sağlayamadı

Geçen sezon Yusuf Sarı'yı Adana Demirspor'a gönderen Trabzonspor, bu bölgeye Yusuf Erdoğan'ı almıştı. Seneler sonra eski takımına geri dönen Yusuf beklentileri karşılayamamıştı. Bu sene de neredeyse katkı vermedi. Ankaragücü maçı sonrasında da taraftarın yoğun eleştirilerine maruz kaldı.

Trabzonspor'da 3 isme İstanbul kancası! Trabzonspor'da 3 isme İstanbul kancası!


 

İzin istedi

Mevcut durumda forma şansı olmadığını anlayan Yusuf Erdoğan da teknik heyet ve yönetimden ayrılmak için istedi. Eski takımı Kasımpaşa'nın yanı sıra Ankaragücü ve Sivasspor da kendisiyle ilgileniyor. Yusuf'un Paşa'ya geri dönmesi daha muhtemel gibi görünüyıor.