Bu sezon istediği başlangıcı yapamamasının ardından Kasımpaşa'yı 5-1 yenerek moral bulan Trabzonspor, Beşiktaş karşısında kadrosunu oluşturabilmek ve derbiye hazır çıkmak istiyor. İkinci transfer operasyonunda istediği isimleri bitirmeye çok yakın olan bordo mavililerde KAP açıklaması da oldukça yakın. Kulübüyle anlaşılan yıldız oyuncunun artık sözleşme imzalamak üzere Trabzon'a gelmesi bekleniyor.

Berat tamam

Trabzonspor'un bir süredir görüştüğü isimlerden biri olan Berat Özdemir, dün akşam saatlerinde Başkan Ertuğrul Doğan'ın ofisinde sözleşme imzaladı ve ardından KAP'a bildirdi. Milli futbolcuya bir sezon için 33 milyon lira ücret ödeneceği ve kulübü Ettfaq'a kiralama bedeli verilmeyeceği duyuruldu.

mendy

Mendy geliyor

Nenad Bjelica'nın en çok istediği isimlerden biri olarak liste başında yer alan Batista Mendy'de de mutlu sona gelindi. Angers SCO ile gerçekleştirilen görüşmelerde mutabakata varıldı. Oyuncuyla da yapılan toplantılarda artık son aşamaya gelindi ve yarın özel uçakla Trabzon'a gelmesi bekleniyor. Kulübüne 6 milyon euro bonservis ödeneceği öğrenildi. Ayrıca yüzde 20 de sonraki satıştan pay verileceği dile getirildi.