Fenerbahçe ile oynayacağı maçın hazırlıklarını Antalya kampında sürdüren Trabzonspor bugün İngiltere Premier Lig ekiplerinden Crystal Palace ile karşılaşacak. Fırtına'da diğer yandan transfer konusunda da gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Sezon başında Bandırmaspor'a kiralık verilen Arda Akbulut'un sözleşmesi feshedildi ve resmen açıklandı.Trabzonspor altyapısında yetişti

Futbola Trabzonspor altyapısında başlayan ve burada profesyonel olan Arda Akbulut, Uğurcan Çakır ve Erce Kardeşler'in kalede daha önde olmasından dolayı ayrılmak istedi ve Bandırmaspor'a kiralandı. Genç kaleci daha önce Galatasaray maçında kaleye geçmiş ve performansıyla umut vermişti. 21 yaşındaki file bekçisinin sezonun ikinci yarısında başka bir kulübe kiralanması bekleniyor.


arda akbulut

Trabzonspor altyapısında yetişti

Bey Çimento Bandırmaspor’da toplam 15 maçın 11’inde kadroda olmayan, 4 maçta da yedek kulübesinde bekleyen oyuncu kulübüyle anlaşarak ayrıldı. Bey Çimento Bandırmaspor’un sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, “Profesyonel oyuncularımızdan Arda Akbulut ile karşılıklı anlaşarak yollarımızı ayırmış bulunmaktayız. Oyuncumuza bu zamana kadarki emeklerinden dolayı teşekkür eder, bundan sonraki kariyerinde başarılar dileriz” ifadelerine yer verildi.