Nenad Bjelica yönetiminde hazırlıklarını günde çift idmanla sürdüren Trabzonspor cumartesi günü MOL Fehervar ile karşılaşacak. Hırvat çalıştırıcı bir yandan öğrencilerine nefes aldırmazken ağır antrenmanlardaki çift kale maçlarda da performansları görmeye devam ediyor. Diğer yandan da gözü gelecek transfer haberlerinde. Yönetim, yıldız bir golcü alabilmek adına temaslarını sıklaştırdı.

djaniny-trabzonspordan-ayriliyor_f838a517

Djaniny geri döndü

Geride kalan sezonu Al Sharjah FC'de geçiren Djaniny'e takım bulması için izin verilmişti. Bu sezon kalması halinde 1.6 milyon euro ücret kazanacak Afrikalı yıldız, gerçekleştirdiği görüşmelerden sonuç alamadı ve henüz bir kulüple anlaşamadı. Bunun üzerine de Trabzon'a dönerek çalışmalarına devam etti. Menajerinin özellikle Arap ülkelerindeki pazarlıkları sürüyor.

fode_koita_hocamiz_bana_sahip_cikti_1626427860_8184

Koita'da fesih düşünülüyor

17 Haziran 2021 tarihinde Trabzonspor'un 3 yıllık sözleşme imzaladığı ve son sezonuna giren Koita da henüz bir takım bulamadı. Trabzon'da tek başına çalışan ve gözden çıkarılan Gineli için devrede olan bazı kulüpler var ancak resmi teklif boyutuna gelmedi. 32 yaşındaki golcü eğer transfer gerçekleştiremezse fesih yolu ile gönderilecek.

maxi-gomez-trabzonspor-aa-2028290

Maxi Gomez ile yollar ayrılacak

Geçen sezon geldiği Trabzonspor'da beklentilerin altında kalan Maxi Gomez de Nenad Bjelica'nın sistemine uymaması ve yüksek maaşı sebebiyle gönderilmek isteniyor. Uruguaylı golcü için İspanya'dan Celta ve Granada istiyor ancak o da Koita gibi resmi teklif alamadı. Önerilerin istenen seviyede olması halinde gönderilmesi için kolaylık sağlayacak.

bruno-petkovic-nenad-bjelica

Petkovic'ten kötü haber

Hırvat teknik direktörün geldiği günden bu yana kadroya katılmasını istediği Bruno Petkovic için pazarlıklarını sürdüren Trabzonspor, son teklifini 2.5 milyon euro ve taksitli halde 3 milyon olarak belirledi. Ancak Dinamo Zagreb 4 milyon euroluk inadından vazgeçmedi. Bu arada 28 yaşındaki golcüye Celta da tlaip oldu.

Andrea-Belotti-Earns-Torino-Deserved-Derby-Point-at-Juventus

Belotti ve Zapata sürprizi

Trabzonspor'un forvet arayışlarında gündeme gelen son iki isim Andrea Belotti ve Duvan Zapata oldu. Bordo mavililere önerilen 2 golcü için girişimler başladı ve şartları soruldu. İki isim de yeni bir maceraya sıcak bakıyor. Sırtı dönük oynayabilen bir forvet arayan Nenad Bjelica'nın tanımına uyan yıldız futbolcular taraftarı da heyecanlandırdı.