Nenad Bjelica ile yeni sezonda fırtına gibi esmek ve şampiyonluğa yeniden ulaşmak isteyen Trabzonspor, birçok ismi kadrosuna katmakta kararlı. Ayrılacak oyuncuların sayısına göre daha da fazla olması beklenen takviyeler için en az 7-8  kişinin imza atması gündemde. Bordo mavililer diğer taraftan takımdaki oyuncuların kontratı ile ilgili de harekete geçti.

Bir kankası daha geliyor
2 sezondur Trabzonspor denilince akla gelen ilk isim olmayı başaran ve şampiyonlukta büyük rol oynayan Anastasios Bakasetas için yönetim yeni kontrat imzalamak istiyor. Yaptığı asistler, attığı goller ve ortaya koyduğu karakterle taraftarların vazgeçilmezi haline gelen Yunsn maestronun Siopis'ten sonra Kourbelis'in de gelişiyle performansının daha da artması bekleniyor.

Maaşına da zam
Gelecek sezon da oyun planını Bakasetas üzerinden kurmak isteyen Nenad Bjelica, geldiği günden bu yana öğrencisine şans verdi. Kendisine güvenen hocasının da yüzünü kara çıkartmayan yıldız futbolcu için yönetim kısa sürede yeni kontrat imzalamak istiyor. Ayrıca maaşına da zam yapılacak.