Sezonun geride kalan kısmında özellikle orta saha direnci konusunda büyük zaafiyet yaşan Trabzonspor'da bu bölgeye takviye yapılması bekleniyor. Marek Hamsik'in her ne kadar katkı vermesine rağmen hem sözleşmesinin sonuna gelmesi hem de futbolu bırakma ihtimali bordo mavilileri yeni arayışlara itti. Gündeme gelen isim ise Daniil Utkin. Rus oyuncu için ocak ayında girişim yapılacak.


Dorukhan'ın sakatlığı da etkiledi

Transfer politikasını belirleyen bordo mavililerin elini kolunu bağlayan konulardan biri de Dorukhan Toköz'ün uzun süreli sakatlığı oldu. Yıldız futbolcunun sezon sonuna doğru hazır hale gelecek olması nedeniyle yerine bir isim bakılıyor. Hamsik'i yedekleyecek ve onun yerine geçebilecek kaliteyi barındırması en önemli etmen.


Trabzonspor'da Marek Hamsik'in alternatifi bulundu! Bu kez adres RusyaListeye eklendi

Her ne kadar Rumen basını Adrian Sut iddiasını ortaya atsa da FCSB Başkanı Gigi Becali, DAMGA'dan Burak Zihni'ye yaptığı açıklamada; "Fazla bir şey bilmiyorum. Sadece bir iş adamı bana Türkiye'yi sordu ve 3 milyon euro istedim. Olay bundan ibaret." demişti. Karadeniz temsilcisinin listesindeki yeni oyuncu ise Daniil Utkin oldu.


Trabzonspor'da Marek Hamsik'in alternatifi bulundu! Bu kez adres Rusya

Daniil Utkin ayrılmak istiyor

Trabzonspor FIFA’nın getirdiği yasak sonrasında ülkeden ayrılmak isteyen futbolcuları yakından izliyor. Hem Rusya’dan gelen oyuncuların şehre çabuk uyum sağlanmaları hem de rakamsal olarak ulaşılabilir olmaları Avcı’nın ilgisini çekiyor.