Yeni sezonun transfer çalışmalarına başlayan Trabzonspor, ilk olarak Dimitrios Kourbelis'i renklerine katmak için İstanbul'a davet etmişti. Tescil döneminin açılmasıyla birlikte resmen duyurulması beklenen Yunan futbolcunun ardından yeni hamleler de yolda. Yönetim, bir süredir görüştüğü isimler arasında da olumlu ilerleme kaydedebilmek adına mesai harcıyor. Bir futbolcu ise sözleşmesinin sona ermesinin ardından kulübüne veda etti.

Sağ bek arayışı var

Bruno Peres ile sözleşmesini fesheden Trabzonspor'da yeni arayışlar başladı. Larsen'in iki tarafta da oynamasından dolayı Danimarkalı oyuncuyu rotasyona dahil etmesi beklenen Bjelica, sağ beke takviye istedi. Bu kapsada Hugo Mallo ön plana çıktı. Kontratı biten İspanyol futbolcu için Fırtına oldukça ısrarcı.
 

Kulübünden ayrıldı

Bugüne kadar sadece Celta Vigo forması giyen ve 14 senedir de aynı ekipte mücadele eden Hugo Mallo, Trabzonspor'un transfer listesine girdi. Bordo mavililer 31 yaşındaki yıldız oyuncunun takıma katılması konusunda görüşmelerde bulunuyor. Nenad Bjelica'nın alınmalı raporu verdiği deneyimli bek oyuncusunun kariyerine Türkiye'de devam etmeye sıcak baktığı öğrenildi. Önceki gün paylaşımda bulunan Mallo, İspanyol ekibine veda etti.