Yeni sezonda tek hedefi başarı olan ve bu doğrultuda transfer harekatını yürüten bordo mavililer yoğun mesai harcıyor. Geçtiğimiz sezon yapılan transferlerden istediği verimi alamayan ve başarı elde edemeyen bordo mavililerde teknik direktör Bjelica transferler için çok geniş bir rapor hazırlıyor.

Yunan orta saha Kourbelis'i Türkiye'ye getiren ve resmi olarak açıklaması beklenen Trabzonspor'da Hırvat futbolcular Mislav Orsic ve Bruno Petkovic transferi için takımlarıyla sıkı pazarlıklar devam ediyor.

Bordo mavililer efsane isim Marek Hamsik'in futbolu bırakması sonrası orta alanda takıma liderlik yapacak ve oyunun iki yönünü de oynayabilecek isim arayışına yöneldi. 

Yıldız oyuncunun Bonservisi yok! 

Udinese forması giyen ve bu sezon sözleşmesi sona eren yıldız orta saha Roberto Pereyra için bordo mavililer kolları sıvamış durumda.

32 yaşındaki futbolcu bu sezon Udinese forması ile Seri A'da  34 maça çıkarken 5 gol atıp 8 de asist yapma başarısı gösterdi.

Arjantin milli takım formasını 19 defa giyen ve 2 de gol atan yıldız orta saha her iki ayağını da iyi kullanıyor.

Bonservisi elinde olan yıldız orta saha ile maaş konusunda anlaşılması durumunda transferin en kısa sürede gerçekleşmesi bekleniyor.