Anthony Nwakaeme'nin boşluğunu Mahmoud Trezeguet ile dolduran Trabzonspor'da imza töreni düzenlendi. Mısırlı futbolcu hakkında konuşan Başkan Ahmet Ağaoğlu; "Takımımıza önemli güç katacağına inandığımız bir oyuncumuz. Dolayısıyla camiamıza hayırlı, uğurlu olsun." dedi.


trezeguet-1Hedefler büyük

İmza töreninde açıklamalarda bulunan Ahmet Ağaoğlu, "Zaten güçlü bir kadromuz vardı. Sezonu şampiyon olarak tamamladık. Ama önümüzdeki sezon hem Süper Lig’de hem Türkiye Kupası’nda hem de inşallah Şampiyonlar Ligi’nde mücadele edecek olan takımımızı güçlendirmek en büyük hedeflerimizden birisi. Biz de bu doğrultuda izleme ekibinin ve hocamızın verdiği raporlar doğrultusunda ihtiyaç duyulan mevkilere transferlerimizi teker teker gerçekleştiriyoruz. Futbolcumuz Trezeguet de bu oyunculardan birisiydi." ifadelerini kullandı.


 

Beklentileri biliyorum

Trabzonspor'a transfer olduğu için çok mutlu olduğunu belirten Trezeguet ise imza töreninde şunları söyledi, "Öncelikle Trabzonspor’da olmaktan dolayı çok mutlu olduğumu ifade ederek başlamak istiyorum sözlerime. Çünkü çok büyük bir takıma katıldığımın farkındayım. Harika bir başkanımız, harika bir hocamız ve harika taraftarlarımız var. Şampiyon bir takıma geldiğimi ve buradaki beklentileri biliyorum. Ben de burada olacağım 4 yıl boyunca şampiyonluklar kazanmaya devam edeceğiz ve hatta daha uzun yıllar da bunu devam ettireceğiz. Takıma her zaman en iyisini vermem gerektiğinin farkındayım."