Sağ stoper takviyesi yapmak için kolları sıvayan Trabzonspor'da görüşmeler devam ediyor. Fırtına, Şampiyonlar Ligi play-off turunda karşılaşacağı Kopenhag maçları öncesinde Mouctar Diakhaby için teklifini iletti ancak aradaki fark büyük.

Hem Süper Lig şampiyonluğunu isteyen hem de Avrupa'da başarılı olmak adına çalışmalarını sürdüren Trabzonspor'daki sağ stopğer adaylarından biri de Mouctar Diakhaby. Afrikalı yıldızı kadrosuna katabilmek adına yoğun çaba harcayan Trabzonspor'a kötü haber geldi. Yapılan teklif ile istenen bonservis arasında adeta uçurum söz konusuFark 6 milyon Euro!

Yusuf Yazıcı Kayserispor maçında oynayabilecek mi? Yusuf Yazıcı Kayserispor maçında oynayabilecek mi?

Valencia'nın 2018'de 15 milyon Euro bonservis bedeli karşılığında Lyon'dan transfer ettiği Diakhaby için sezon sonunda bitecek sözleşmesine rağmen 10 milyon Euro bonservis talep ettiği aktarılıyor. Trabzonspor'un teklifiyle Valencia'nın istediği arasında 6 milyon Euro'luk bir fark olduğu aktarılmakta. 

Diakhaby için 4 milyon Euro öneren Trabzonspor'un ayrıca sonraki satıştan %15 pay seçeneğini teklife dahil ettiği belirtiliyor.