İkinci transfer operasyonunda önemli isimlerle temasa geçen Trabzonspor, Batista Mendy ile anlaşma sağladıktan sonra Fransız orta sahayı Trabzon'a getirmişti. Ardından dün akşam da Paul Onuachu, özel uçakla şehre indi. Kendisini bekleyen yüzlerce taraftarın karşısıana çıkan Nijeryalı yıldız, sempatik hareketleri ile takdir topladı. Bugün de Türk futbol tarihinin en önemli hamlelerinden biri gerçekleşecek. Daha önce bonservisine en yüksek bedel ödenmiş oyuncu olma unvanını taşıyan Nicolas Pepe açıklanacak. Kendisini karşılamak isteyen taraftarlar da araştırmalarda bulunup uçak hakkında bilgi toplamak amacında. Nicolas Pepe'nin uçağı nerede uçağı takip et detayları haberimizde yer almaktadır.

Paul Onuachu geldi

Maxi Gomez'in Cadiz'e kiralanması sonrasında Bruno Petkovic'i kadrosuna katmasına kesin gözle bakılan ancak başarılı olunamayan Bruno Petkovic için uzun zaman harcadığını düşünen Trabzonspor, Hırvat golcünün takımda kalma isteği ile de şoke olmuştu. Farklı bir hedef için yola çıkan yönetim, daha önce Mislav Orsic'i aldığı Southampton'dan bu kez Paul Onuachu'yu istedi. İngiliz ekibi Afrikalı yıldızın bir yıl bedelsiz kiralanması konusunda onay verdi ve 29 yaşındaki forvet dün akşam saatlerinde Trabzon'a indi.

Hedefi şampiyonluk

Fırtına’nın yeni golcüsünün ilk sözleri; “Biraz stresli günler yaşandı ama burada olmaktan mutluyum. Gol hedefim için maç maç bakıyorum. Elimden geleni yapacağım. En iyisini verebilmek için mücadele vereceğim. Şampiyonluk hedefi için buradayım. Bu arma için savaşacağım, bunun için buradayım. Forma numaram sürpriz olsun. Bize her yer Trabzon.” oldu.

Sırada Nicolas Pepe var

Kanat organizasyonunu sağlama almak isteyen Trabzonspor'da gözler Nicola Pepe'ye çevrildi. Daha önce adı Beşiktaş ve Fenerbahç ile anılan ancak iki dev ekibin teklifini geri çevirdiği iddia edilen Fildişili futbolcu, Suudi Arabistan'dan gelen yüksek maaş önerilerini de geri çevirdi. Karadeniz ekibinin yöneticileri ile yaptığı görüşme sonunda el sıkıştı ve 1 yıllık anlaşmaya vardı.

Arsenal de duyurdu

Lille'de gösterdiği çıkışla adını dünyaya duyuran ve 80 milyon euroya Arsenal'e transfer yaparak o dönemin kulüp rekoruun kıran Nicolas Pepe için Londra temsilcisi de açıklamada bulundu. Topçular, 28 yaşındaki oyuncunun sözleşmesini feshettiğini duyurdu.

Nicolas Pepe'nin uçağı neredetakip et

Türkiye'de bonservisine en fazla ücet ödenmiş oyuncu unvanını alarak Trabzon'a gelen Nicolas Pepe için taraftarlar özel bir organizasyon hazırlıyor. Tabzon'da olmayanlar da uçağını takip ederek bu heyecana ortaklık etmek amacında. Yıldız ismin uçak takip bilgisi belli olduktan sonra haberimize eklenecektir.