Yeni sezon hazırlıklarını devam ettiren  bordo-mavili takımda kampa dahil olan Trezeguet,  basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

ÇOK MUTLUYUM!

"Öncelikle bu harika kulüpte olmaktan dolayı çok mutluyum. Buraya geldiğim ilk günden itibaren hem hocalarımız, hem oyuncularımız ve burada çalışanlar, taraftarlarımız tarafından çok iyi karşılandım. Umuyorum ben de onların bu karşılamalarına, bana gösterdikleri bu sevgiye onları mutlu ederek karşılık verebilirim."

EDİN VİSCA'YI TANIYORUM ZATEN!

"Edin'i uzun süredir tanıyorum zaten. Harika bir insan, oyuncu olduğunu biliyorum. Takımda herkes tabii ki birbirine yardımcı olacak. Ama bölgelerimiz dolayısıyla Edin ile biz birbirimize daha fazla yardımcı olacağız. İnşallah hep birlikte takımın başarısına onunla katkı sunacağız."

%100'ÜMÜ VERECEĞİM!

"Yaz boyunca fizik olarak kendimi hazır tutmaya çalıştım. Geldiğimde kendi fiziksel hazırlığımı yüzde 80-90 olarak nitelendirsek de burada takımla birlikte yapacağımız çalışmalardan sonra belki yüzde 100'ümü vererek takıma katkı sunmaya çalışacağım. Sezon boyunca da böyle olacak zaten"

Trezeguet, "Kendini nasıl tanıtırsın?" şeklinde gelen bir soru üzerine, "Ben kısaca geçmişteki başarıya takılı kalmayan biriyim. Her zaman daha iyisini hedefleyen birisiyimdir. Dünü düşünmem, dünde ne yapmışsak o geçmişte kalmıştır. Benim için hedef yeni gün ve yeni gelecektir. Hep bunu yapmaya çalıştım. Bu sezon dahi hedeflerime ulaştığımda, o hedeflere vardığımızda bunları unutup yeni sezonun yeni hedeflerine yetişmeye çalışacağım." yanıtını verdi.

KAYNAK: SABAH GAZETESİ