Thibaut Courtois'dan UEFA'ya Eleştiri!

Belçika Milli Takımı ve Real Madrid'in 29 yaşındaki kalecisi Thibaut Courtois, UEFA Uluslar Ligi'nde oynanan Belçika İtalya 3.'lük karşılaşması sonrası konuştu. Deneyimli file bekçisi, "Birbirimize karşı dürüst olmalıyız. Üçüncülük maçı tamamen para için oynanıyor. UEFA, Konferans Ligi'ni yarattı. Hep aynı. Süper Lig'e karşı çıktılar ama aynısını yapıyorlar. UEFA oyuncuları asla umursamıyor. Biz ne zaman dinleneceğiz? Asla!" ifadelerinde bulundu..

Thibaut Courtois'dan UEFA'ya Eleştiri!

Belçika Milli Takımı ve Real Madrid'in 29 yaşındaki file bekçisi CourtoisUEFA Uluslar Ligi'nde oynanan Belçika İtalya 3.'lük maçı sonrası açıklamalarda bulundu.

Deneyimli file bekçisi, "Birbirimize karşı dürüst olmalıyız. Üçüncülük maçı tamamen para için oynanıyor. UEFA, Konferans Ligi'ni yarattı. Hep aynı. Süper Lig'e karşı çıktılar ama aynısını yapıyorlar. UEFA oyuncuları asla umursamıyor. Sürekli yeni maçlar, yeni turnuvalar ekleniyor. Süper Lig'de oynamak isteyen takımlara kızabilirler ama oyunculara değil. Hep ceplerini düşünüyorlar. Biz robot değiliz." şeklinde konuştu.

KAYNAK: NTV Spor

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER