7 milyon euro bosnservis ile iki sezon önce transfer edilen ve ilk andan itibaren sağladığı katkıyla adından söz ettiren Victor Nelsson, Galatasaray'ın şampiyonluğuna da direkt katkı sağlamıştı. Danimarkalı oyuncu bu süreçte Marcalo ile birlikte Avrupa'daki birçok takımın radarına girmişti. Sevilla'nın ısrarla istediği 24 yaşındaki stoper belirlenen bonservis ödenmeyince takımda kalmıştı. Formunu daha da yükselden yıldız futbolcunun artık ayrılmasıan kesin gözle bakılıyor.


OKAN BURUK'TAN NELSSON AÇIKLAMASI

Önceki gün bir röportajda Nelsson ile ilgili soruya Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk, "Nelsson’un bizimle devam etmesini istiyorum. Ben hiçbir oyuncumun gitmesini istemem. İyi sezon geçirdik. Belki kendileri gitmek ister. Kulüp karar verecek." ifadelerini kullanarak yanıt verdi.
 

TALEP 25 MİLYON EURO

Geride kalan sezonnda çıktığı 35 maçta 2 gol ve 1 asistlik performansıyla tabelaya da etki eden Victor Nelsson için Galatasaray'ın istediği bonservis bedeli de belli oldu. Yönetim, elini güçlendirmek ve takviyeler yapma konusunda kendini sağlama alabilmek adına talip olan takımlardan 25 milyon euro talep ediyor.