Adana Demirspor, cumartesi günü oynayacağı Antalyaspor karşılaşmasının çalışmalarına devam etti.

Antrenman öncesi teknik adam  Vincenzo Montella, 4-1'lik yenilgi ile neticelenen Trabzonspor maçının 22. dakikasında rakibine yaptığı hareketten dolayı direkt kırmızı kart gören ve kulübün yönetim kurulu kararına göre 180 bin euro para cezası verilen Younes Belhanda’nın durumuna dair konuştu.

 “Kendisi de biliyor. Çok büyük bir hata yaptığının farkında ama bunun cezasını ekonomik anlamda hayli hayli ödedi, hatta bizim beklediğimizden daha fazlasını ödedi. İnsanları değerlendirirken hayatımda şunu öğrendim. Yaptığınız hatadan sonra verdiğiniz reaksiyon çok önemli. Bizim için, geleceğimiz için önemli bir futbolcu. Önemli bir takımımız bir parçası. Onun için neden bizden eksik edelim?” 

Antalyaspor maçına dair ise Montella şöyle konuştu: 

“Tabii ki de çok zorlu bir karşılaşma bekliyor bizi çünkü hazır bir hocaya karşı ve organize olan bir takıma karşı oynayacağız. Oyunun dört bölümünde ise kendi oyunlarımızı, kendi kurgularımızı sergilememiz gerekiyor ve istediğimiz sonucu almak zorundayız. Bunu sadece lig sıralaması için söylemiyorum, kulübümüz için taraftarlarımız ve özellikle başkanımız için elimizden gelenin en iyisini yapacağız”