Yıllar sonra döndüğü Manchester United'da beklediği ortamı bulamadığı ve Erik Ten Hag'ın gelişiyle kadroda düşünülmediği iddia edilen Cristiano Ronaldo'ya flaş bir talip çıktı. Geçen sezon ikinci kez Fenerbahçe'yi çalıştıran ancak takımın aldığı dalgalı performans sonrasında ayrılıp Corinthians'ın yolunu tutan Vitor Pereira vatandaşını istiyor.

Eurosport'ta yer alan habere göre; Vitor Pereira'nın teknik direktörlüğünü yaptığı Corinthians'da başkan Duilio Monteiro Alves, Portekizli süper yıldız Cristiano Ronaldo'yu takıma katmak istediklerini doğruladı.

Başkan Alves açıklamasında; "Büyük bir rüya görüyorum. Futbolda her şey mümkün. Birden Ronaldo'nun Brezilya'da oynamak istediğini açıkladığını düşünün." dedi.

Manchester United'dan ayrılmak istediği konuşulan 37 yaşındaki yıldız oyuncu, Kırmızı Şeytanlar'dan kalacağı yönünde açıklama gelmişti.

Buna rağmen; Portekizli Ronaldo'nun adı Atletico Madrid, Napoli ve Bayern Münih gibi takımlarla anılmıştı. Golcü oyuncunun 2023 yazına kadar Manchester United'la sözleşmesi bulunuyor.