Zeka oyunları, çözmesi çok eğlenceli olduğu için pastanın üzerindeki kremadır. Peki, bir yandan beyninize meydan okurken bir yandan da güzel vakit geçirmeye hazır mısınız?

Sizin için duyularınızı beyninizle senkronize etmeye çağıracak görsel bir beyin jimnastiği hazırladığımızdan, içtenlikle umuyoruz. Bu makalenin beyin jimnastiğinin çözümü sonunda. Ancak hemen çözüme gitmeyin.

Görme ve gözlem yetenekleriniz bu zeka oyunu tarafından test edilecek. Kartal gibi gözlere mi sahipsin? Yoksa yeni gözlüğe mi ihtiyacınız var? Sorularınız bu beyin jimnastiği tarafından ele alınacaktır.

iqtesti (1)-3

Saklanan elmayı bulamadıysanız, size bir şans daha ve bir ipucu vermeye hazırız. Çünkü herkesin ikinci bir şansı hak ettiğini düşünüyoruz. Bu sahilde gizlenen elma, bir ipucu olarak kırmızı DEĞİLDİR. Beyin jimnastiği görsel problemini bir kez daha keşfedin. Zor elmayı şimdi aldın mı?

Çözümü açıklamak üzere olduğumuzdan, doğru yanıtladığınızı içtenlikle umuyoruz.

Bu beyin jimnastiği fotoğraf bulmacasının sahnesindeki gizli elmayı belirlemek için dört saniye veya daha az süreniz var. Elmayı bulamazsanız paniğe kapılmayın; şimdi çözümü açıklıyoruz.

Elma, arka plana mükemmel bir şekilde karışarak fark edilmesini zorlaştırdı. Ancak, gözlemci gözleriniz onu tespit edebildi. Umarız bu beyin teaserını beğenmişsinizdir.

iqtesti (3)-3

Zeka oyunları harika bir ruh hali yükselticidir ve bilişsel kapasitenizi ve mantıksal akıl yürütme becerilerinizi geliştirdiği bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Kısacası zeka oyunları sizi daha akıllı ve keskin yapar. Bu nedenle, bunları günlük olarak çözdüğünüzden emin olun.