Süper Lig’in başarılı ekiplerinden Hatayspor’da ise hareketli günler yaşanıyor. Hatayspor Teknik Direktörü Volkan Demirel’in istifa edeceği haberleri kulislerde konuşulmaya başladı. Peki, sürpriz ayrılığın sebebi nedir?

Trendyol Süper Lig’de şampiyonluk mücadelesi hız kesmeden devam ediyor. Sezonun öne çıkan takımları arasında yer alan Hatayspor ise deprem felaketinin ardından yaralarını sarmayı sürdürüyor. Volkan Demirel’in teknik direktörlük görevini üstlendiği Hatayspor, Süper Lig’de 14 puanla 9’uncu sırada yer alıyor. Hatayspor ligde oynadığı 11 maçta 3 galibiyet, 5 beraberlik ve 3 mağlubiyet aldı.

Galatasaray’da Gözler Alanyaspor Maçına Çevrildi! Milli Ara İyi Değerlendirildi… Galatasaray’da Gözler Alanyaspor Maçına Çevrildi! Milli Ara İyi Değerlendirildi…

Volkan Demirel’in Son Kararı

6 Şubat’ta Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve 11 ilimizi olumsuz yönde etkileyen deprem felaketinin ardından Hatayspor’un sezona iyi bir başlangıç yapması spor kamuoyu tarafından takdir edildi. Deprem felaketinin yaşandığı günlerde Hatay’a ve Hatayspor’a sahip çıkan Volkan Demirel ise taraflı-tarafsız herkesin takdirini kazanmayı başardı. A Milli Takımın ve Fenerbahçe’nin eski yıldızı Volkan Demirel, teknik direktörlük kariyerine iyi bir başlangıç yaptı. Genç teknik adamın, sezon başında Fenerbahçe Teknik Direktörlüğü görevine getirileceği ileri sürülmüştü. Volkan Demirel ise Hatayspor’u yalnız bırakmayacağını açıklamıştı. Lakin, son haberlere göre Volkan Demirel’in bir süre dinlenmek istediği ortaya çıktı.

indir (1)-33

Mental Problemleri Olduğunu Söyledi

Hatayspor yönetimi ile bir araya gelen teknik direktör Volkan Demirel’in izin istediği öğrenildi. 6 Şubat’taki deprem felaketinden itibaren sürekli çalışan ve göz önünde olan Volkan Demirel’in mental olarak kendisini yorgun hissettiği ortaya çıktı. Volkan Demirel’in Hatayspor-Galatasaray maçından sonra istifa edeceği ileri sürüldü. Hatayspor’a yakın kaynaklar tarafından teyit edilen haberlere göre Volkan Demirel, sezon sonuna kadar başka bir takım çalıştırmayı düşünmüyor. Bir süre eşi ve çocuklarıyla zaman geçirmek isteyen Volkan Demirel, yeni sezonda ise teknik direktörlük kariyerine devam edecek. İstifa edeceği yönündeki haberler ne Hatayspor cephesinde ne de Volkan Demirel tarafından yalanlanmadı. Hatayspor’un yeni teknik direktörünün kim olacağı ise henüz netlik kazanmadı.