Transfer döneminde Galatasaray'da herşey Mauro İcardi üzerine kuruluyor. Özellikle Okan Buruk dün katıldığı canlı yayının yarısı İcardi üzerine yapıldı. Mauro İcardi için taraftarı üzen açıklamalarda geliyordu. Mauro İcardi'nin eşi Wanda Nara Galataaray taraftarına seslendi. İcardi için son durumu aktaran Wanda Nara Galatasaray taraftarı üzülmesin diyerek açıklamalarda bulundu.

İcardi Galatasaray transferinde son durum belli oldu!

mauro

Dün Arabistan'dan gelen tekliflerle ilgili Galataasaray taraftarı içten içe çökse de sabah gelen ve Okan Buruk sürekli Mauro İcardi konuşması taraftarı da ikyie böldü. İcardi Galatasaray'da kalacak mı İcardi gidecek mi İcardi Arabistan'a mı transfer oluyor merakla bekleniyor. İcardi kararını verdiği haberleri gerçeği yansıtmasa da sizler için Mauro İcardi son durumunu araştırdık!

Al Shabab İcardi değil Lacazette istiyor!

Dün Galatasaray taraftarını kahreden haber Al Shabab kulübünden gelmiş ve İcardi için 70 milyon Euro maaşla gündem olmuştu. Ancak Al Shabab kulübüne yakınlığıyla bilinen Bassam Galatasaraylılara güzel haberi verdi. Bassam "Al Shabab İcardi ile ilgilendi ancak şu an için vazgeçti. Al Shabab şu anda Lacazette ile anlaşmak istiyor ve bu transferi hafta içinde bitirebilir" diyerek İcardi'nin Arabistan teklifinin askıda olduğunu dile getirdi.

Galatasaray'dan 7 milyon Euro maaş veriyor!

cas

Galatasaray transferde İcardi için tüm şartları zorluyor. İcardi'nin 10 milyon Euro maaş istediği haberleriyle birlikte Galatasaray'ın İcardi'ye verdiği teklif belli oldu. Şu an için son görüşmede Mauro İcardi'ye 7 milyon Euro maaş verildiği öğrenildi. İcardi tarafından ise Galatasaray'ın 7.5 milyon Euro kadar çıkabileceği düşünülüyor. Ancak Galatasaray İcardi iknası sonrası Paris saint Germain kulübünü hangi paraya ikna edecek merak ediliyor.

Wanda Nara Galatasaraylılara seslendi!

wandas

Transferi Türkiye basını gibi dünya basınında ses getiren Mauro İcardi için eşi Wanda Nara bir kez daha konuştu. Wanda Nara "İcardi için Arabistan ve Avrupa'dan bir çok kulüple görüşüyoruz. Türkiye'de olmaktan çok mutlu ancak profesyonel bir oyuncu. İcardi'nin Galatasaray'da devam etme ihtimali yüzde 50" açıklamasında bulundu.

Wanda Nara: Galatasaray'da devam etme ihtimalimiz!

Wanda Nara sözlerine "Biz Türkiye'yi ve Galatasaray'ı çok sevdik. Mauro'nun da aklında Galatasaray'da oynamak var. Burdan Galatasaray taraftarına sesleniyorum. Ne olursa olsun çıkan haberlere inanmayın. İcardi'nin Galatasaray'da devam etme ihtimali yüzde 50" olduğunu belirtti.