Transfer dönemi tüm takımlar için oldukça hareketli geçiyor. Ancak en hareketli kulüplerin başında Galatasaray geliyor. Galatasaray yeni sezonda Şampiyonlar Ligi kadrosu kurmak istiyor. Okan Buruk'un yaptığı açıklamalar sonrası merak uyandıran Mauro İcardi transferini eşi Wanda Nara açıkladı!

Wanda Nara Mauro İcardi transferini açıkladı!

naras-1

Galatasaray taraftarı kadar takımın hemen hemen hepsi Mauro İcardi'nin nereye transfer olacağunu merak ediyor. Süper Lig takımları Fenerbahçe ve Beşiktaş bile Mauro İcardi transfer edilip edilmeyeceği merak ediyor. Ona göre kadro kurmak isteyen ekipler artık Mauro İcardi transferinde sona gelindiği bilmesi transferleri hızlandırıyor!

Wanda Nara açıkladı! 

Mauro İcardi'nin yeni takımını ve ne zaman imza atacağını ise sabah saatlerinde eşi Wanda Nara açıkladı. Galatasaray taraftarının büyük bir sevinçle paylaştığı haber sevindirdi. İşte Wanda Nara o açıklamaları!

Galatasaray ile anlaştık!

anlas

Galatasaraylıların yengesi Wanda Nara, eşi Mauro İcardi için Galatasarayla anlaştığını duyurdu. Wanda Nara "İcardi çok mutlu, artık Galatasaray'ın oyuncusu" diyerek transferi resmen duyurdu!

Bir kaç gün içinde İstanbuldayız!

Mauro İcardi'nin eşi Wanda Nara yaptığı açıklamada "''Icardi işini çok seviyor ve yapmaya devam edecek. Birkaç gün içinde İstanbul'a gidecek. Zaten İstanbul'da evimiz de var.''  diyerek perşembe yada cuma günü Mauro İcardi'nin imzaya geleceğini duyurud!

İcardi en geç cuma günü İstanbul'da imza atacak!

Wanda Nara yaptığı açıklama da Mauro İcardi'nin en geç cuma günü imza atacağını dile getirdi.