Fenerbahçe ve Galatasaray transferde sürekli olarak kafa kafaya geliyor. Fenerbahçe ve Galatasaray yine transferde karşı karşıya geldi. Mert Müldür, Zaha transferlerinde kıyasıya yarışan Fenerbahçe ve Galatasaray bu sefer dünyaca ünlü yıldızı beraber istediler. Fenerbahçe ve Galatasaray istediği transferlerde son durumda şu şekilde.

Mert Müldür Fenerbahçeli, Fenerbahçe'ye gidecek!

En çok merak edilen isimler arasında Mert Müldür geliyor. Transfer döneminin başlarında Galatasaray'ın çok istediği Mert Müldür için Fenerbahçe araya girmiş ve anlaşma aşamasına gelmişti. Özellikle doğuştan babadan Fenerbahçeli olan Mert Müldür FB ile anlaştığı ancak kulübünün 5 milyon Euro aşağı satmak istemediği öğrenildi.

Mert Müldür transferinde Fenerbahçe, Galatasaray'dan bir tık önde olduğu biliniyor. Mert Müldür SÜper Lig'e gelirse Fenerbahçe forması giyecek.

Wilfried Zaha Galatasaray yalanlanıyor!

Wilfried Zaha için de Fenerbahçe'nin 3. transferi olacacağı ve anlaşıldığı ifade ediliyordu. Ancak dün bir kanaldan yapılan Wilfried Zaha için Galatasaray devrede haberleri sonraısı spor kamuoyu 2'ye bölündü. Ancak Galatasaray kulübü resmi olmasa da Zaha ile ilgilerinin olmadığı ve fransız kanalına bir yalanlama metni gönderdiği ifade edildi.

Zaha menajer oyunu olabilir!

Daha önce özellikle geçen sene Galatasaray ve Fenerbahçe'nin istediği isimleri menajerler birbirine teklif edip fiyat artırmak istiyordu. Bu sezonda Fenerbahçe'nin hem Galatasaray'ın elinden aldık hemde menajerler yine yüksek fiyatla Fenerbahçe'ye oyuncu verme istemesinden Zaha haberleri çıkmış olabilir!

Ancak Galatasaray ve Fenerbahçe Zaha ve Mert Müldür sonrası bu sefer başka bir yıldız isim için birbirine girdiği iddia ediliyor.

Maycan için Fenerbahçe ve Galatasaray birbirine girdi!

mayon

ESPN Brasil kanalında Galatasaray ve FEnerbahçe'nin yeni bir transfer savaşı verildiği yazıldı. Fenerbahçe ve Galatasaray, bonservisi Shakhtar Donetsk'te olan Maycon için devrede olduğunu ifade eden ESPN Brasil kanalı, iki kulübünde Meycon'u transfer etmek için tüm çabalarını sarfedeceği dile getirildi.

Shakhtar kiralık olarak Corintihians'ta geçirdi!

Rusya'da çıkan olaylar nedeniyle Shakhtar Donetsk'in Corinthians'a kiraladığı Maycon'a ilk teklifin Galatasaray'dan yapıldığı açıklandı. 25 yaşındaki Brezilyalı orta saha oyuncusu sözleşmesinde yer alan gitmek isterse istediği kulübe gidebilir maddesi devreye girerek bir teklif sunuldu.

Maycon transferine sıcak bakan Galatasaray yönetimi ve Okan hocadan izin alındı.

Ancak Brezilya kanalı gizli Galatasaray görüşmeleri sonrası Fenerbahçe'nin araya girdiği ve ciddi bir teklif yaptığını dile getirdi.

Maycon Galatasaray mı olacak Fenerbahçe mi olacak bu transfer döneminde çok sık duyacağımız yeni bir kapışma olacak.