Transferde taraflar birbirine girdi. Beşiktaş Galatasaray ve Fenerbahçe en çok transfer edilmek istenen Wilfried Zaha Mert müldür ve Paredes transferinde tarafların savaşı görülmeye değerdi. İşte transferde 3 büyüklerin büyük savaşı.

Galatasaray'ın Halil Dervişoğlu ile Beşiktaş'a çalımına Fenerbahçe'nin Tadic çalımıyla adeta savaş alanına dönen transfer borsasında şimdi daha büyük hesaplar yapılıyor. Fenerbahçe'nin ve Galatasaray'ın anlaştığı yıldız isimlerle ilgili transfer savaşı başladı. Fenerbahçe Beşiktaş ve Galatasaray 3 transfer için birbiriyle kıyasıya rekabete girdi!

Fenerbahçe Beşiktaş ve Galatasaray transfer kavgası!

Hem Fenerbahçe hem Beşiktaş hem Galatasaray transfer savaşı veriyor. Daha önce transferi tamamlanan yıldız isimler için rakip taraftarlar birbirine girdi. Sosyal medyada taraftarın da istekleriyle Beşiktaş Galatasaray ve Fenerbahçe 3 transfer için savaşıyor!

Mert Müldür için Beşiktaş ve Galatasaray devrede

mertos

Fenerbahçe ile anlaşması kesinleşen ve hafta içi sözleşme imzalamak için Türkiye gelecek olan Mert Müldür'ün menajerine Galatasaray ve Beşiktaş net teklifler sundu. Hem oyuncunun kararını değiştirecek hem ciddi farklı bir sözleşmeyle hem Galatasaray hem Beşiktaş Mert Müldür için resmen devrede. Mert Müldür transferi bugün daha çok netlik kazanacak. Eğer TFF 3 yabancı kuralını kaldırır yada 2'ye düşürürse Mert Müldür için Beşiktaş ve Galatasaray'ın transferi zorlamayacağı ancak TFF'den yabancı kuralı gelmezse MErt Müldür için Galatasaray ve Beşiktaş'ın ciddi teklifler sunması bekleniyor.

Paredes için Fenerbahçe devrede!

pare

Galatasaray'ın yılan hikayesine dönen Paredes transferi için de Fenerbahçe devreye girdi. Gün içerisinde İcardi ile birlikte açıklanması beklenen Paredes için gece yarısı Fenerbahçe kulübü uçak kaldırıp transfer görüşmesi yaptı. Transfer üstünlüğü ve psikoloji olarak öne geçmeyi ligi başlamadan önde girmeyi düşünen Ali Koç, Paredes transferi bitirip tarihin en büyük çalımlarından birini Galatasaray'a atma peşine düştü. Paredes için İcardi bile bişey söyleyemediği ve Fenerbahçe olursa kimsenin şaşırmaması gerektiği dile getirildi. Paredes Galatasaray gibi Fenerbahçe'yi bekletir mi yoksa Tadic gibi imzaya mı gelir bekleyip göreceğiz.

Wilfried Zaha için Beşiktaş devrede!

FIFA Puskas Ödülü'ne Kimler Aday? FIFA Puskas Ödülü'ne Kimler Aday?

zah-2

Yıllarca unutulmayacak Tadic transferiyle gol yiyen Beşiktaş misliyle cevap vermek istiyor. Ali Koç'un tranfer döneminin en çok istediği ismi olan Zaha için yapmadığı kalmamıştı. Bu sezon kadrosunda tek görmek istediği oyuncu olan Wilfried Zaha için Beşiktaş resmen devreye girdi. Hem taraftarın gönlünü almak hem de Fenerbahçe'ye unutulmaz bir ceza vermek isteyen Beşiktaş Zaha transferini hızlandırdı.

Wilfried Zaha'da rahat durmuyor!

kartals

Beşiktaş ve Fenerbahçe'nin kıyasıya mücadele verdiği Wilfried Zaha'da rahat durmuyor. Zaha instagram adresinden Beşiktaş'ın amblemi olan Kartal videosu paylaştı. Kartal videosu sonrası taraftarlar Beşiktaş'a imza attı diyerek yorumladı. Zaha transferi için Galatasaray devreye girmediyse de Rashica transferinde olumsuz bir cevap olursa Zaha transferine Galatasaray'da girebilir.