Transfer döneminin en hareketli kulübü olan Fenerbahçe, resmi olarak bitirdiği 3 transfer sonrası gözler yeni transferlerle çevrildi. Fenerbahçe yeni transferleri kim olacak? Wilfried Zaha Fenerbahçe'ye gelecek mi? Wilfried Zaha imzayı atacka mı merak ediliyor!

Wilfried Zaha son dakika gelişmesi!

Fenerbahçe'ye imzası an meselesi olan Wilfried Zaha, yeni sezonda sarı lacıvertli takıma transfer olacak mı? Wilfried Zaha kararını verdi mi merak ediliyor. Avrupa'dan teklifler gelmesine rağmen en yüksek parayı veren kulüp bilindiği üzere Fenerbahçe idi. Akşam saatlerinde Wilfried Zaha imzaya yakın haberleri de gelmeye başladı.

Wilfried Zaha sürpriz var!

Kesin Fenerbahçe ile sözleşme yapması beklenen Wilfried Zaha sürpriz bir karar imza attı. Kimsenin beklemediği kararla birlikte Wilfried Zaha Fenerbahçe transferinde sürprizler yaşandı. Ancak şu bir gerçek Wilfried Zaha resmen kararını verdi gibi duruyor.

Wilfried Zaha Crystal Palace'da kalıyor

wh

Zaha transferinde son dakika gelişmesi öğlen saatlerinde yaşandı. Çocuklarıyla antremana giden Zaha, Crystal Palace taraftarına "seneye görüşürüz" açıklaması yaptı. Sporundibi olarak ulaştığımı Zaha yetkilileri son dakika açıklaması yaptı.

Zaha yetkilisi özel açıklama!

zhs-1

Wilfried Zaha menajeri sporundibi.com yaptığı özel açıklama da "Wilfried Zaha'nın istediği Crystal Palace'de kalmak. Bunun için her türlü fedakarlığı yapıyor. Ancak Fenerbahçe'nin teklifi de yüksek. Ancak Zaha yüksek ihtimalle kendi kulübünde kalacak açıklaması yaptı.

Son dakika Zaha transferinde Crystal Palace resmen devreye girdi.