Ryan Kent ve Edin Dzeko transferleriyle adından söz ettiren Fenerbahçe transfer de bir bomba daha patlatmaya hazırlanıyor. Uzun süredir listede bulunan Wilfried Zaha için son dakika güzel haberler geliyor. Wilfried Zaha Fenerbahçe'li olacak mı? Wilfried Zaha Fenerbahçe'ye gelecek mi? Wilfried Zaha imzalayacak mı sizler için son dakika gelişmeleri sporundibi.com'da!

Wilfried Zaha menajeri güzel haberi verdi!

zaha

Hem Arabistan, hem Premier Lig hemde Fenerbahçe'nin çok istediği Wilfried Zaha transferiyle ilgili son dakika gelişmesi yaşandı. Wilfried Zaha menajeri Fenerbahçe'nin de içinde olduğu son dakika bir açıklama yaptı. Wilfried Zaha adım adım Fenerbahçe'ye geliyor olarak yorumlanan haber sonrası FEnerbahçe taraftarı meşaleleri yakmış durumda. İşte Wilfried Zaha menajerinden son dakika açıklaması!

Fenerbahçeliler mutlu!

Başta Arabistan olmak üzere Premier Lig'den de Fenerbahçe'nin bir çok rakibi bulunuyor. Bunlardan en önemlisi Crystal Palace Fenerbahçe'nin Wilfried Zaha transferinde en büyük engeldi. Wilfried Zaha menajeri son dakika olarak verdiği haberde " Kulüp Crystal Palace ile Zaha sözleşme şartlarında anlaşamadı" haberini duyurdu. Fenerbahçe'nin önündeki en büyük engel kalktı.

Arabistan istemiyor! Avrupa'da kalmak istiyor

Zaha'nın menajeri ARabistan'a gitmek istemediklerini dile getirerek "Oyuncuya en yükske teklifi Avrupa'da yapan Fenerbahçe, Zaha'da Fenerbahçe'ye gitmeye sıcak bakıyor" açıklamasında bulundu. 

Şampiyonlar lig istiyor!

Zaha'nın menajeri Fenerbahçe'de tek engelin ise Şampiyonlar Ligi olduğunu dile getirdi. Zaha, Şampiyonlar liginde oynayabileceği bir kulübe de sıcak bakıyor diyerek Fenerbahçelileri az üzse de gelecek sezon Fenerbahçe'yi şampiyon yaparak Şampiyonlar ligi hayalini gerçekleştirirsin diyerek ikna edilmeye çalışıyor.