Beşiktaş'ın Hollandalı golcüsü Wout Weghorst, Karagümrük karşılaşmasında perdeyi açmayı başarırken golü yeni doğan kızına hediye etti. Yıldız oyuncu; "Harikaydı, inanılmazdı, İlk golüm oldu. Rosier'in harika ortasında golü buldum. O an tarif edilemez bir andı benim için." dedi.

Şenol Güneş transferde ilk hedefini belirledi! Şenol Güneş transferde ilk hedefini belirledi!

Uzun süren pazarlıkların sonucunda Burnley'den kiralanan ve satın alma opsiyonu da eklenen Wout Weghorst ilk iki haftada asist katkısı yapmış ve ilerleyen dönem için umut vermişti. Dün akşam Fatih Karagümrük'ü evinde ağırlayan siyah beyazlılarda Hollandalı yıldız bu kez sahneye çıkan ve perdeyi açan ilk isim oldu. Golcü futbolcu mücadele sonrasında da açıklamalarda bulundu.

İlk golünü attığı için mutluluğunu dile getiren Weghorst, "Harikaydı, inanılmazdı, İlk golüm oldu. Rosier'in harika ortasında golü buldum. O an tarif edilemez bir andı benim için. Benim için özel bir hafta bebeğim dünyaya geldi, çocuğum oldu. Hayatım boyunca sürekli hatırlayacağım, unutmayacağım çok özel anlar diyebilirim." dedi.


wout weghorst


"Bunun için gelmiştim Beşiktaş'a"

Beşiktaş taraftarı hakkında ise golcü futbolcu, "Taraftarın o hissini görmek benim için harikaydı. Bunun için gelmiştim Beşiktaş'a. Taraftarın bu coşkusu beni getirdi Beşiktaş'a. Çok benzersizdi, inanılmazdı." ifadelerinde bulundu.