Fenerbahçe muhaberini Yağız Sabuncuoğlu dün gece bir oyun oynamak istedi. Fenerbahçe transfer listesinde yer alan Zaha ve Dominguez transferleriyle ilgili devreye Galatasaray ve Beşiktaş giriyormuş ve Fenerbahçe yönetimi transfer sihiri yaparak ellerinden oyuncu alıyormuş gibi göstermek için Galatasaray ve Beşiktaş taraftarını galyana getirdi. Ancak hem Galatasaray hem Beşiktaş taraftarları ve yönetimi oyunu gördü ve Yağız tweeti silmek zorunda kaldı!

Nicolas Dominguez ve Wilfried Zaha ile temas kuran türk takımları var!

Yağız Sabuncuoğlu twitter adresinden "Nicolas Dominguez ve Wilfried Zaha ile son 24 saatte temas kuran Türk takımları var." tweeti atan Yağız, Galatasaray ve Beşiktaş taraftarını heyacanlandırmaya çalıştı. Ancak gerçek hızlı bir şekilde Galatasaray ve Beşiktaş yönetiminin yalanlamasıyla ortaya çıktı!

Beşiktaş ilgimiz yok!

İlk olarak Beşiktaş yönetimine ulaşan taraftarlar, Nicolas Dominguez ve Wilfried Zaha hiç bir ilgimiz yok mesajı aldılar. Beşiktaş yönetimi transfer de istediğimiz oyuncular belli. İlk günden beri uğraştıklarımız isimler bu hafta imzaya gelecek. Dominguez ve Zaha için hiç görüşmedik açıklaması yaptı.

Galatasaray sormadık bile!

Galatasaray yönetimine ulaşan Galatasaray muhabirleri de Beşiktaş'la benzer cevaplar aldı. Ne Wilfried Zaha ne de Nicolas dominguez için temasımız olmadı yanıtı aldı. Galatasaray'ın dün gece transfer gündeminin çok farklı olduğu ve Erden Timur'un İstanbul'da transferi yönettiğini açıklaması yapıldı.

Galatasaray ve Beşiktaş taraftarları ateş püskürtüyor!

Yağız Sabuncuoğlu'nun Zaha ve Dominguez iddiası kısa sürede çökünce taraftarlar Yağız'ın neden böyle bir oyuna kalkıştığını merak ediyor. Taraftarların ortak görüşü Galatsaray ve Beşiktaş'ın özellikle Zaha'yı istiyormuş gibi gösterip transfer çalımı atmış imajı vermek olduğu öğrenildi. Bir grup taraftar ise hem Zaha ve Dominguez'in fiyatını artırmak için böyle bir olaya kalkıştığı iddia ediliyor. Yağız Sabuncuoğlu gelen tepkiler üzerine tweeti silmek zorunda kaldı.