Geçtiğimiz sezon Galatasaray’dan kiralık olarak gittiği Adana Demirspor’da gösterdiği performansla dikkatleri çeken Yunus Akgün’ün talipleri artıyor. 

Galatasaray’ın Kerem Aktürkoğlu ve Yunus Akgün için söylediği ‘genç yıldızlarımızı satmayacağız’ açıklamasına rağmen teklifler gelmeye devam ediyor. 

Şimdiye kadar İtalyan kulüplerinin ilgilendiği genç oyuncu Yunus Akgün için, Türk oyuncu transferleriyle dikkat çeken Fransa’dan Lille teklif yaptı. burak yılmaz yusuf yazıcı zeki çelik

6 MİLYON EURO

Bugüne kadar Burak Yılmaz, Yusuf Yazıcı, Zeki Çelik ve Mustafa Kapı gibi isimlerin forma giydiği Fransız ekibi, Yunus Akgün için 6 milyon Euro ödemeye hazır. 

ADANA DEMİRSPOR'DA YILDIZLAŞTI

Yunus Akgün, geçtiğimiz sezon kiralık olarak forma giydiği Adana Demirspor’da 9 gol 17 asistle adeta parladı. Performansıyla Milli Takım’a da çağrılan 21 yaşındaki oyuncuyu teknik direktör Okan Buruk elinde tutmak istiyor. 

2024'E KADAR SÖZLEŞMESİ VAR

1.74 boyunda, forvet ve kanat oynayabilen 21 yaşındaki genç oyuncunun Galatasaray ile 2024 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor. Galatasaray'ın teknik direktör Okan Buruk'un istekleri doğrultusunda gelen düşük teklifleri geri çevireceği, 15 milyon euronun üzerindeki teklifleri değerlendirebileceği söyleniyor.