Kasımpaşa ile sözleşme imzalayan Yusuf Erdoğan, beIN Sports'a verdiği röportajda, Galatasaray'a transferinin neden gerçekleşmediği konusunda ve forma krizi hakkında açıklamalarda bulundu.

Galatasaray ile anlaşamamasıyla ilgili olarak konuşan Yusuf Erdoğan, 'Artık geçmişte kaldı. Gerçekten bitmiş gibi bir durum vardı ortada. Neler oldu, neler yaşandı zamanla herkes doğruyu yanlışı anlayacaktır. Askerde de öyle bir muhabbetim olmuştu. Her konuda anlaşmaya vardık. Daha sonrasında olumsuz şeyler oldu. Belki de Fatih hocanın olumsuz raporu mu oldu tam bilmiyorum. Nasip olmadı yani. Zaten fotoğraf mevzusu çıktı sonra.' ifadelerini kullandı.

Konuşmalarını forma krizi ile sürdüren Kasımpaşalı futbolcu, 'Fotoğraf mevzusunu şöyle ifade edeyim, medyada abartıldığı kadar kötü bir durum değil. Arkadaşımın benimle askerlik yapması ve benimle ilgili anı biriktirmesinden dolayı oluşan bir durumdu. Benim şöyle bir özelliğim var, ben neysem oyum. Kamerada ne konuşuyorsam, arkadaşlarımla da o şekilde konuşan bir insanım.' sözlerini ifade etti.

Galatasaray ile anlaşamayıp Kasımpaşa ile anlaşan 26 yaşındaki futbolcu transferiyle ilgili de, 'Benim için hayırlı olduğunu düşünüyorum bu transferin. Burada kendimi daha iyi ifade edip, her şerde hayır varı yaşıyor gibi hissediyorum kendimce' ifadelerini kullandı.

Kaynak: beIN Sports