Isparta 32 Spor'da gelecek sezon iddialı bir kadro kurma çalışmaları devam ederken teknik direktörlüğe ise flaş bir isim getirildi. Daha önce birçok takımı çalıştıran deneyimli çalıştırıcı Yusuf Şimşek ile sözleşme imzalandığı duyuruldu. Şimşek’in yardımcılıklarını Yaşar Işık, Engin Çatır, Seyit Dinçdemir ve İbrahim Kubilay yapacak.

Eşinin memleketinde görev yapacak olan Yusuf Şimşek için yardımcılarının da katılımı ile Atatürk Stadı'nda imza töreni düzenlendi. Taraftarlar Şimşek ve Başkan Süleyman Kabalak'a sevgi gösterisinde bulunarak destek verdi.

yusuf

Başkan Kabalak da Teknik Direktör Yusuf Şimşek ve ekibini göreve getirdikleri için mutlu olduklarını söyledi.

Isparta 32 Spor’a geldiği için mutlu olduğunu söyleyen Şimşek ise, “Zor olacak ama çalışarak, üreterek bunların hakkından geleceğiz. Başkanımızın dediği gibi takımımızı iyi yerlere getirebiliriz” dedi.

Hedeflerinin şampiyonluk olduğunu söyleyen tecrübeli çalıştırıcı, “Yönetimimizle birlikte hedeflerimizin şampiyonluk olduğunu konuştuk. İnşallah hayalimizi gerçekleştiririz. Zor olacak ama çalışarak üreterek bunların hakkından geleceğini düşünüyorum.

Ben Isparta’nın yabancısı değilim. Eşim Yalvaçlı. Sürekli gelip giden bir insanım. Bir fazla çalışmak zorundayım. Eşimin ailesinin yüzünü kara çıkartmamak için çalışacağım. İnşallah çok güzel bir sezon bizleri bekliyor” diye konuştu.