Galatasaray Fenerbahçe'ye bir çalım daha attı. Transfer sezonunda Zaha ömür boyu unutulmayacak transfer çalımı olurken, dün gece Tete çalımı da Galatasaray'ı mental olarak ses getirdi. Galatasaray transferde durmak bilmiyor. Sarı kırmızılı ekip şimdi bir transfer daha çalımı yapmaya hazırlanıyor.

Galatasaray Fenerbahçe'ye bir çalım daha!

Sarı kırmızılı ekip transferde uzun süredir Fenerbahçe'nin gündemide olan bir ismi daha renklerine bağlamaya hazırlanıyor. Galatasaray Fenerbahçe arasında yaşanacak son transfer hamlesinde kazananın yine Galatasaray olması bekleniyor. Özellikle transfer Şampiyonlar Ligini bekliyor. Oyuncunun şampiyonlar liginde oynama isteği nedeniyle Galatasaray Fenerbahçe'nin istediği isme resmen teklif yaptı.

Galatasaray resmi teklif yaptı!

Galatasaray, Fenerbahçe'nin uzun süredir transfer etmek istediği milli yıldıza teklif yaptı. Oyuncunun Fenerbahçe'ye evet dememesi nedeniyle Galatasaray devreye girdi. Oyuncu Galatasaray'da oynamaya bir tık daha yakın.

Merih Demiral resmen masada!

Galatsaaray, Merih Demiral'ın durumunu yakından takip ettiğini duyurdu. Atalanta'dan ayrılmaya hazır olan oyuncu üst düzey kulüplerden teklif bekliyor. Fenerbahçe'ye evet demeyen Merih Demiral, Galatasaray'ın teklifine Şampiyonlar Ligine gidecek bir takımda oynamak istediği için bekletiliyor. Ancak Galatasaray'ın şampiyonlar ligine gitme durumuna göre Merih Demiral Galatasaray'a imza atabilir.

Nelsson satılırsa forvette rotasyon olur!

Galatasaray, Merih Demiral ve Abdülkerim Bardakçı ile yüzde yüz türk problemini çözüp, ileride Zaha, Tete, Zaniola, İcardi, Bakambu tam olarak kullanmak istiyor. Özellikle Kerem Aktürkoğlu'nun sakat olduğu maçlarda MErih, Abdülkerim Bardakçı Galatasaray'a şu an için çok mantıklı geliyor.

Merih Demiral Galatasaray'ın şampiyonlar ligi yolculuğunda karar noktası olacak.