Ali Koç'un en zor günlerinde yanında olan eşi Nevbaha Demirağ'ın zerafet içeren fotoğrafı sosyal medyada en çok paylaşılan fotoğraflardan oldu. Fenerbahçe ile ilgili neredeyse tüm instagram sayfalarında paylaşılan fotoğrafa binlerce yorum geldi. Gelen yorumlardan ön plana çıkan ise, "Maşallah yengemize" oldu. 

NEVBAHAR KOÇ'A YORUM YAĞDI

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç'un 2005 yılında evlendiği ve 2 çocuğu olan Nevbahar Demirağ Koç'un sosyal medyada en çok konuşulan paylaşımı oldu. Fenerbahçeliler fotoğrafı defalarca paylaşırken binlerce de yorum geldi. Instagram ve Twitter kullanıcıları Nevbahar Koç'un zarif fotoğrafı için, "Yenge başkanımıza iyi bak, Allahım nazarlardan esirgesin sizleri, Fenerbahce bizim aşkımız. Nazar değmesin yengemize. Maşallah, Allah mutluluklarını daim etsin" yorumları yapıldı. Ünlü Televizyon programcısı Güneri Civaoğlu da fotoğrafa nazar bonzucuğu emojisini koydu. 

Alikoc (1)

'KARIM ARIYOR BİR SANİYE'

Yaklaşık 1 yıl önce Ali Koç'un basın mensuplarını ağırladığı toplantıda komik görüntüler ortaya çıkmıştı. Toplantı esnasında Ali Koç'u Nevbahar Koç arayınca, "Bir saniye karım arıyor. Onlar arayınca akan sular durur" şeklinde açıklama yapmıştı. Nevbahar Koç'un sosyal medyada viral olan fotoğrafından sonra akıllara bu anı geldi. 

nevbaharkockimdir